SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Jakie znowu chipotle?
Ja jem wszystkie warzywa i żadnych nie liczę. No, uważam jedynie, żeby nie jeść już węgli, jak mam soczewicę/fasolę/więcej marchewki/buraków. I tyle, myślałam, że może 4nn liczy :)
A jak jest z batatami? - liczyć jak ziemniaka?, czyli dozwolony tylko po treningu? chyba nie, bo genetycznie nie mają ze sobą wiele wspólnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Z tych warzyw, które wymieniłaś liczę węgle. Z reszty nie.
Rzadko mi się zdarza je jeść, chyba, że mnie najdzie na jajecznicę z soczewicą Brukselka zdecydowanie rządzi.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Baby,a tak z ciekawosci, ile jecie warzyw dziennie, na oko?
Bo ja ok.750g, czasem do 1kg i juz mi uszami wychodza. Lubilam owszem, zjesc troche brukselki czy szpinaku do obiadu, ale teraz to juz meczace sie staje.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wychodzi ok. 1kg, też zależy co, bo na 3 posiłki mam 2 paczki brukselki mrożonej. Dzisiaj jest pekińska (cała) i 2 duże ogórki. Nie wiem jak to wagowo wychodzi.
Akurat do warzyw zmieniłam podejście, bo kiedyś jedyny i słuszny był keczup.
Teraz są podstawą, żebym dotrzymała te 3h do kolejnego posiłku.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mi juz jest niedobrze, ja akurat dzieki podazy miesa nie jestem wcale glodna, wiec dla mnie to meka

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
U mnie przy małej ilości warzyw w stosunku do mięsa zaczynają się od razu problemy z żołądkiem.
Ale też mam inny tryb życia, bo jestem poza domem po kilkanaście godzin

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-04-30 17:24:13

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
A ja nie mam pojęcia, do 3 posiłków i 2 owoce. Sporo, bo lubię, ale tak, żeby mi brzucha nie wydęło, bo do końca dnia już wtedy nic nie zjem. Nie wiem, jak można 1 dzień całą pekińską! - mnie starczy na tydzień, bo mieszam z innymi w ramach sałatek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde, jak Wy możecie te małe kapusty wciągać... to jest warzywo chyba najgorsze w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Brukselki? - pycha! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
dzisiaj jedzac brukselke nagle stwierdzilam,ze ten lekko gorzkawy smak ogolnie to mi przypomina jakiś inny smak z dalekiej przeszłości. Wlasciwie to juz oddawna nad tym rozmyslam I tak intensywnie się zastanawiając nad tym jakze meczacym mnie faktem, wreszcie sobie przypomniałam- wątrobka ale moze smak mogl mi sie juz zatrzec w pamieci
A w ogole to czekam z utesknieniem na sezon brokulowy, bo ostatnio w sklepach trafiam na same paskudne okazy a i ceny się porobily gdzieniegdzie kosmiczne. W srodku zimy były tansze
no i marza mi sie swieze, slodkie truskawy...

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium