SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143888

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kup hantle koniecznie
Jakiś konkretny ciężar?

Nawettak patrząc na twój brzuch i biodra stwierdzam, że coś nas łączy. Też jesteś wysoka
Jesteś szczuplejsza i ja nie mam bioder

Może spróbuj hula hop. Mnie Obli poleciła i sporo funu jest z tą zabaweczką.
Rozumiem, że hula hop już to w granicach 1kg? Mam tylko taką plastikową "zabawkę".

Pierwszy sukces - przytyłam 1kg w ciągu tygodnia Ale to chyba normalne, jeśli zaczyna się normalnie jeść. Poczekamy, zobaczymy...

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jakie, najlepiej 3, 4 i 5kg. Więcej na razie pewnie nie będzie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Co do hula-hop ja mam plastikowe zwykłe - takie "zabawkowe". Tylko wsadziłam drut z wieszaka do środka i obkleiłam taśmą, żeby było cięższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Szczerze powiem, że wynajdywanie odpowiednich posiłków, obliczanie itp. to katorga!! na samym początku

Dzisiaj obciążam hula hop i zaczynam kręcenie. Od poniedziałku ćwiczę na piłce z hantlami..

Jeszcze mam pytanie odnośnie pulsu. Mam go zawsze na poziomie 70-85, czy to wpływa na treningi? Mam problemy ze snem, więc taka dziwna myśl urodziła się tej nocy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a jak ma wpływać? Dzieki treningom puls spoczynkowy powinien zmalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Miałam przez jakiś czas problemy z ciśnieniem, ale obniżyło się odkąd zaczęłam ćwiczyć. Został tylko wysoki puls.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Obli, odnośnie pulsu. Aktywność fizyczna ma wpływ? Bo moim problemem jest bardzo wysoki puls spoczynkowy. Właściwie ponad 100, czasem 120. Wiem, że nie jest to związane z wadą serca, bo robiłam odpowiednie badania (usg, holter). Do niedawna byłam osobą mało aktywną fizycznie. Jak długo mogę czekać na zmiany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
puls 100-120
ja to mam w granicach 50-60

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Czyli nie jestem sama. Cały czas się czuję jakby organizm żył na max. obrotach.

os_girl dzięki za radę odnośnie hula hop. Wsypałam "coś" (nie wiem co, ale długo stało w pojemniku w szafce ) i jest idealnie obciążone.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium