SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143856

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coca Cola nawet zero podnosi wrazliwosc insulinową! Po za tym po wypiciu czegoś takiego ciągnie często do słodkiego...

Można przywalić pepsi max czy cole zero raz na jakiś czas, ale żeby to nie był stały punkt programu

kwestia druga

przed treningiem brzucha zarzuć interwały 10-12 minut 30:30 , mi to dało super efekty

jak umiesz angielski, to świetnie opisane robienie solidnej, wysportowanej, szczupłej sylwetki jest w książce Thiba "Get jacked fast", znajdziesz ją w necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie podchodzą mi słodkie napoje, a tym bardziej gazowane. Oduczyłam się pić/przestałam lubić, nie wiem

Wypróbuję interwały w poniedziałek. One mogą zastąpić normalną rozgrzewkę przed treningiem?


Na dzisiaj tylko tyle:
przysiady ze sztangą 28,5kgx10, 38,5kgx10, 48,5kgx8
brzuch na wyciągu 25x3, twister 100x3
steper 40min

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-01-23 18:24:50

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
interwały tylko przed treningiem brzucha polecił
zacznij od 10 minut 45s slow i 15s maks
przed tym 2-3 minuty normalnego tempa, żeby rozgrzać nieco mięśnie

rower stacjonarny jest najlepszą opcją

niezły przysiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Coca Cola nawet zero podnosi wrazliwosc insulinową!

Czyli organizm i tak reaguje wyrzutem insuliny?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Dudek jestes pewny?
Jestem przekonany ze nie podnosi wrazliwosci insulinowej. A wspomaga procesy trawienia (rozklada jak wirowka ).
Stad tez z Markiem dosc czesto pijemy coca cole light gdy bierzemy sie za mocne trenowanie. Inaczej ciezko mi przemielic duze ilosci miesa.

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zacytuje Kazama bo juz kiedys wkleil badania w tym temacie,na potwierdzenie moich slow, gdy zwrocilam uwage Lu by za duzo coli Light nie pila
"Artificial sweeteners activate sweet taste receptors in enteroendocrine cells, leading to the release of incretin, which is known to contribute to glucose absorption. Recent epidemiologic studies in Circulation (2008;117:754-761) and Obesity (2008;16:1894-1900) showed an association between diet soda consumption and the development of obesity and metabolic syndrome.

i dwa badanka

[http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19352508?ordinalpos=1&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_DefaultReportPanel.Pubmed_RVDocSum]

[http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18298259?ordinalpos=9&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_DefaultReportPanel.Pubmed_RVDocSum]

warto zwrocic uwage na fragment

"We found that reducing the correlation between sweet taste and the caloric content of foods using artificial sweeteners in rats resulted in increased caloric intake, increased body weight, and increased adiposity, as well as diminished caloric compensation and blunted thermic responses to sweet-tasting diets. These results suggest that consumption of products containing artificial sweeteners may lead to increased body weight and obesity by interfering with fundamental homeostatic, physiological processes" "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
W takim razie podziękuję za colę

Jedzenie na dzisiaj:
- omlet z 3 białek, 1 jajka, 80g owsianych, 15g orzechów włoskich, jabłko
- 150g kury z warzywami
- 2 pomidory z łyżeczką oliwy z oliwek
- 150g kury, 50g ryżu pełnoziarnistego, warzywa
TRENING
- 150g łososia wędzonego, 50g ryżu pełnoziarnistego
- 100g twarogu chudego

SUMA
B 159,65
W 124,33
T 68,24
kcal 1764


Zobaczę ile będzie ludzi na siłowni dzisiaj, jak dostanę się do maszyn, zrobię nogi + brzuch.

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-01-25 09:35:31

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Sprawdzilem. I dudek ma racje :)
Coca Cola nawet light bedzie stymulowac insuline (transporter).

Aniu na jaka silownie chodzisz ze tak duzo osob jest?

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Na Grottgera

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Na tej co ja??

Czyli mnie pewnie znasz

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium