SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Detoxik pewnie się też zastanawiają po co się tak męczyć i katować, przecież żadna radość z tego - dla nich

Z treningu nici, musiałam wziąć ketonal... stopuję na weekend, żeby znowu nie było powtórki z początku roku

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No i jak tam kolano ? Może jakieś opaski ściągające ? glukozamina ? (nigdy jej nie brałem i w sumie nie wiem czy coś daje...) Pomogłem ??

Fajna zmiana z początku tematu w porównaniu do 69 strony, jak inna dziewczyna. Niezłe efekty.

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
glukozamina ?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Tak glukozamina - zmniejsza bóle, stopuje niszczenie chrząstki i zaczyna jej odbudowę, niszczy stany zapalne przy uszkodzeniach stawów. Jedne badania mówią że działa inne że nie działa, cóż ja nie jestem badaczem.

PS: co przedstawia Twój avatar ??

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-07-31 16:56:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Moj awatar przedstawia dupe moje pieska

Sluchaj...Nic mnie tak nie irytuje jak slowo glukozamina. To jest tak jak z tabletkami na odchudzanie- jakby odbudowywala chrzastke to by nie jej przeszczepiano za 5 tys. euro jedno kolano (o endoprotezach nawet nie wspominam)


Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-07-31 17:06:52

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nie wiedziałem o przeszczepianym kolanie. Moja mama ma endoprotezy i w takim wypadku doradzanie glukozaminy jest śmieszne...myslałem o profilaktycznym braniu przez dłuższy okres czasu ze względu na uprawiany sport.

Przy takich wadach zdrowotnych może warto pomyśleć o zmianie treningu niż robieniu interwałów po parenascie razy...do tego 30/30 to już wogole. Endoprotezy mogą się ścierać.

Z tyłu wiedziałem ze to pies ale to siodło czy koc u góry to zacząłem myśleć ze może jakaś rasa wielbłąda o takim kolorze

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-07-31 17:24:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Co ja chcialam rzec...Bosz, juz skleroza. A!
Mnie jeden ortopeda (dobry) kazal brac glukozamine, drugi (bardzo dobry) wysmial.
Ja tam nie wiem, na cos trzeba umrzec, zreszta mi ortopeda (trzeci, badzo dobry) nie zakazal interwalow (mam mniej wiecej to samo co Ania).
A pieskowi powtorze...Wielblad. Tez cos

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Eee jakbym wiedziała, że mnie zabiją interwały na orbitreku, to bym ich nie robiła - aż takim samobójcą nie jestem
A na kolana cały czas biorę Animal Flex

Pożyjemy, zobaczymy. Weekend spokojnie, trochę roweru. Zresztą lepiej mi się jeździ niż chodzi. Dzisiaj już nie ćpałam ketonalu, zobaczę co będzie jeszcze jutro i jak pójdzie trening.
Trzeszczy jak kruszony wafelek Magda masz coś takiego?

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-08-01 19:07:26

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wez, trzeszczy tak, ze np. jak robie siady albo suwnice to zakladam sluchawki z muzyka na uszy.
A mnie tak dzis bola, ze nie moge znalezc sobie pozycji, w ktorej bedzie mi wygodnie. Ale to chyba corocznie tak.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Właśnie zrobiłam kilka przysiadów i dźwięk fascynujący. Zapisuję się do ortopedy, jak przestanie boleć do wizyty - to na kontrolę, może jakiś przystojny się trafi

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

WHEY premium