SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958438
bardzo dobrze prowadzi, stara szkoła
Nie bez powodu Bzyku otrzymał jakiś czas temu test sponsorowany i pewnie będzie próbował swoich sił w kolejnych naborach

Warto się przykładać i prowadzić własne dzienniki treningowe, zostaje to docenione.
Ps. w przyszłym roku to mój blog będzie nr 1 , sorry Bzyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 300 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13930
Bzyku ten kleik ryżowy to chyba wrzucałeś już na b-f :) Przepis na lody elegancki. Przetestuję przy okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
K_PS
No to w weekend robie szejka lodowego

Ogólnie mega to wszystko prowadzisz - wpiski, foty, filmy z treningu i kuchni ... blog roku !


Strasznie miło cos takiego sie czyta!
Dodatkowa mobilizacja wiedząc, ze gdzieś to zostało zauważone.


Banan, luźno, starczy podium dla nas dwojga
Co do testów, to cos jest na horyzoncie? We wrześniu miały nas zalać


Lewy, wlasnie nie pamietam czy tam wrzuciłem. Ale video na pewno nie było. Mam juz kilka pomysłów. Następny będzie albo kleik albo twaróg z masłem orzechowym.


A teraz wlasnie jestem w drodze z Katowic, gdzie byłem gościnnie na treningu w Fitness Point. Jak bede miał sile, to pozniej wypiska albo jutro rano.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
hmmmm ciekawe czy tylko na siłce w tych katowicach byłes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MARIAN 17
hmmmm ciekawe czy tylko na siłce w tych katowicach byłes


No przecież! We Wro żadnych silek fajnych w końcu nie ma

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
16.10.15

Dzisiaj miał być off, ale pojechałem 200km do Katowic zrobić trening z yyy podopieczną
Weszły barki według Jej planu, więc jutro zamiast barki + klatka zrobię samą klatkę.
Obciążeń nie zapisywałem.

TRENING
Barki
1. Unoszenie sztangielek bokiem - 20x; 20x; 20x
2. Wyciskanie sztangielek siedząc - 15x; 12x; 10x; 10x
3. Unoszenie sztangi przed siebie - 15x; 12x; 10x
4. Unoszenie sztangi wzdłuż ciała / unoszenie sztangielek w opadzie - 12x/12x; 12x/12x; 12x;12x












DIETA

1. Omlet z płatków jaglanych/ryżowych smażony na oleju kokosowym, z polewą z WPC i nektarynką
2. Mintaj, kasza jaglana, olej lniany, oliwki, warzywa
TRENING - bezpośrednio po treningu 30g kazeina/WPI + 50g daktyli
3. Kleik ryżowy z WPC, słodzikiem, cynamonem i bananami
4. Mintaj, kasza jaglana, olej lniany, oliwki, warzywa
5. Omlet z otrębami pszennymi z masłem orzechowym i kazeiną
6. Shake lodowy z WPC i olejem kokosowym, masło orzechowe, orzechy






SUPLEMENTACJA
- kofeina
- kazeina
- WPI
- WPC
- leucyna
- tauryna
- kompleks witamin
- ZMA
- czosnek
- omega
- magnez
- witamina D
- cynk



Trening zrobiony w Fitness Point w Katowicach. Ogólnie siłka niby spoko, sporo sprzętu, ale jednak czegoś brakuje. Klimat średni, podobno w tankach nie można chodzić i sztangielki kiedyś były do 30kg (tak samo we Wro), ale dokupili parę cięższych z HESa. Jeśli chcesz móc zamknąć szafkę w szatni, to musisz przynosić ze sobą swoją kłodkę . Ale baki dopizgane, to najważniejsze


Przy okazji zobaczyłem Jezioro Paprocańskie, które jest całkiem całkiem, szczególnie jak zbiera się mgła.




Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2015-10-16 23:26:58

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
papry czyli juz tychy do byłeś ode mnie 35-40km;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
i doslownie u mnie %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kurde jakbyście się we dwóch zebrali to mógłby isc rekordowy czit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Miałem napięty terminarz Następny razem będę, to można coś uskutecznić
Chciałem wczoraj zobaczyć jeszcze Park Chorzowski, ale pogoda byłą do duszy...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium