SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 378703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1884
wygladasz jak Vegeta z Dragon Balla

...::: FOR JUST ONE DAY :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Cokolwiek to jest

Dzięki Łukasz, ale jeszcze trochę brakuje do tego, do czego dążę. Teraz od poniedziałku robię tydzień "luzu" i wchodzę od przyszłego na UD 2.0 na 4-6 tygodni i w końcu zaczynam masować.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
zagladam na BF tez


masz gdzies wymiary jakies ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 587 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25277
Ja też śledzę na bf.

A co do formy to co tu gadać jest super

http://www.sfd.pl/dnos/Dziennik-t575194.html - mój pierwszy dziennik. Zapraszam wszystkich:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A dawno się nie mierzyłem. W zeszłym tygodniu tylko pas - 81cm i wagę, która stanęła na 74kg od dłuższego czasu, dlatego wskakuję na bilans zerowy na chwilę, żeby organizm trochę odpoczął (3 miechy ciągłej redukcji). W weekend pomierzę resztę.

A no i teraz łapę tylko zmierzyłem, spadła do 41cm

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1884

...::: FOR JUST ONE DAY :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Ja też jeszcze z tydzień góra dwa na minus kaloriach, a potem trzeba będzie wejść wkońcu na masę. Już dawno tak szczupło nie wyglądałem ... ale czekam aż bark będzie sprawny...

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
Bzyku to juz koniec redukcji ? Zadowolony jestes z efektow i dlatego konczysz ? Czy po prostu monotonia zabija ?

A propo , ile z obowodow poszlo na cyklu? Robiles na czczo po aminach jakies aero ?
NIe jestem pewien , ale poziom glikogenu w miesniach wplywa na obwod wiec bym nie nie martwil jednym centymetrem mniej w bicku Pozdro . Jestem pod wrazeniem . Sledze blog ale sie nie udzielam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A gdzie pisałem, że koniec? Na tej stronie parę postów wyżej napisałem, że robię tydzień off'u i od przyszłego poniedziałku wchodzę na 4-6 tygodni Ultimate Diet 2.0. Wtedy będzie koniec . Nie mierzyłem się przed redukcją, teraz też tak na odpieprz się, bo szczerze to wbijam w obwody, liczy się lustro.

Przykładem może być tutaj klatka. Wcześniej miałem 108 i było mega płasko bez jakiegokolwiek podcięcia. Teraz jest 103 i jakoś to już mniej więcej wygląda.
A biciem to już się najmniej martwię. Jak mi się będzie nudzić, to sobie mogę 45 zrobić

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13099
Bzyniu masz może jakiegoś linka do tej diety i fat "protokoła" ? bo chciałbym o tym poczytać ale niestety nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

forma lato