SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja mam jaglaną z kurą na 4. posiłek . Warzywa przestaje powoli jeść, bo już kuźwa nie mam miejsca

Ja liczę, bo u mnie to jakieś chore . Boję się, że jakiegoś wirusa mam
No pewnie przyszły weekend

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
05.10.15

TRENING
Plecy + łydka
1. Wiosłowanie sztangielką - 15x; 12x; 10x; 10x35kg
2. Przyciąganie trójkąta wyciągu poziomego do klatki w pochyleniu - 12x; 12x; 12x; 12x20kg
3. Przyciąganie trójkąta wyciągu pionowego do klatki - 12x; 12x; 12x; 12x23,5kg
4. Hammer podchywtem - 12x; 12x; 12x; 12x35kg
5. Przenoszenie na wyciągu - 15x; 15x; 15x8 sztabek

6. Wspięcia siedząc - 4xMAX zakres powtórzeń 15-10
7. Wspięcia stojąc - 4xMAX zakres powtórzeń 15-10












DIETA

TRENING - bezpośrednio po 30g WPI/kazeina, 50g daktyli
1. Kleik ryżowy z WPC, masłem orzechowym i banan
2. Pierś z kurczaka, wafle ryżowe, nerkowce
3. Omlet z płatków jaglanych/ryżowych, z polewą z WPC i nektarynką
4. Pierś z kurczaka, ksza jaglana, olej lniany, oliwki, papryka
5. Jajecznica na boczku smażona na maśle klarowanym
6. Shake lodowy z WPC, orzechy, masło orzechowe






SUPLEMENTACJA
- PreWo
- kofeina
- kazeina
- WPI
- WPC
- leucyna
- tauryna
- kompleks witamin
- ZMA
- czosnek
- omega
- magnez
- witamina D
- cynk


No, to by było na tyle
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958392
aa ty Bzyku Ty... nie widziałem tej reaktywacji Bloga , bardzo dobrze
dla mnie taki dziennik to zawsze mały ratunek i dodatkowa mobilizacja by trzymać się założeń , nie kombinować i nie podjadać na boku albo nie olewać treningu - rozleniwiłem się po urlopie :/ wiedziałem , że tak będzie .
Chociaż lato i tak mocno przepracowane co sie ostatnio nie zdarzało, ale cięzko wrócić do normalnosci dlatego niebawem startuje z nowym blogiem
A do Ciebie będę zaglądał, przypomniało mi się dzisiaj o naleśnikach które kiedyś wrzucałeś w teście BSN i je zjadłem na sniadanie no i tak trafiłem tutaj

Powodzenia

ponad 30 str od reaktywacji , grubo ponad 130 tys wyswietlen dziennika - jest mega
jakie najblizsze plany, kiedy scena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Cześć Bananku
Trzeba ogarniać tyłek w troki i cisnąć. Nie chcę nic mówić, ale z urlopu wróciłeś zdeka dawno
Ciśnij ciśnij, na przyszły sezon plażowy trzeba zrobić formę!

Jeśli chodzi o naleśniki, to parę stron wstecz wrzucałem film z manualem jak je przyrządzać

Co do startów, to był przez chwilę taki zamysł odnośnie debiutów '16, ale nie zdążę na pewno nadrobić klatki i trochę moje życie zaczęło się zmieniać dynamicznie, więc trza to odłożyć. Ale jeszcze wyjdę na deski poświecić tyłkiem!

Natomiast jeśli chodzi o plany, to do końca tygodnia roztrenowanie, potem trening z priorytetem na klatkę i potem się zobaczy. Wstępnie była redukcja pod debiuty, ale tak, to pociągnę masę pewnie coś do lutego. Chbya, że okaże się, że będzie bardzo tłusto, to ostra obcinka kalorii na 3-4 tygodnie i kontrolna redukcja i potem masa do lutego/marca.

Życie pokaże :)

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Jest



1

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958392
super
wrzucę Cię na główną SFD :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan
super
wrzucę Cię na główną SFD :D


Haha dzięki! Nie wiem czy sobie poradzę z tą popularnością

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 300 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13930
Subskrybuję i czekam na dalsze filmiki Z owsianych też gicio wychodzą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Lewy Jack
Subskrybuję i czekam na dalsze filmiki Z owsianych też gicio wychodzą :)

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Po MPJ może znajdzie czas, żeby coś sklecić dobrego
Niestety ja owsiane omijam szerokim łukiem, moje bebechy tego nie tolerują.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium