SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
dobra lapa ;]. jade teraz tez na ckd, blonnik jest za***iscie przydatny przy 30g wegli :>, zobaczymy jakie efekty beda u mnie

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak patrze na te foty i dochodzę do wniosku, że...


























musze sobie kupić zegarek

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Kup 2. Jeden dla mnie

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
Na jakiej diecie byłeś i co robiłeś od Grudnia 2008 do maja 2009 ?

I co byś teraz poradził ?
<Proszę o Odp. BYZYKA ) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
to pytanie chyba już padło z 2 razy napisz na priv a nie pitul tu farmazonów panie.. albo najlepiej będzie jak odszukasz sobie temat bzyka w którym wszystko dokładnie opisał co robił od grudnia do maja

no to teraz ja bzyku daj fote pleców bez napinki jak bedziesz miał czas

trzeba się troche popodniecać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Campero, co robiłem? Ćwiczyłem . Dieta zbilansowana.

Poleciłbym:
- trening siłowy i trening areobowy - dział Trening dla początkujących i art o rzeźbie Jodełki
- dietę zbilansowaną - temat "Podstawy układania diety" oraz "10 wskazówek żywieniowych"

W dziale Odchudzanie jest topic "Historia pewnego grubaska - fotorelacja" i tam mniej więcej pisałem co się działo na poszczególnych etapach, z tym że nie sugeruj się spalaczami, bo była lekka przesada i teraz wiem, że nie było takiej konieczności.

grubasek, plecy słabe w chooy, szczególnie dół z jeszcze nie wyciętymi boczkami, więc nie ma co pokazywać

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jak tam samopoczucie na ketozie? Ja od jutra do niej wracam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ogólnie jest git, przyzwyczaiłem się. Zrobiłem dzisiaj parę fot, ale zobaczę jak wyszły. Jak robiłem z lampą, to wszystko było ciemne przez odbicie w lustrze. Jak bez, to rozmazane...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ogólnie nie wiem czy jest sens wrzucać te zdjęcia. Raz, że jakość jest tragiczna. Z lampa ciemne, bez lampy rozmazane... A dwa to spieprzyłem ostatnie ładowanie. Trafił się wyjazd firmowy. O ile start miałem dobry, weszło 4x kurczak+ryż, to finish już nie bardzo. Kilka browarów i włączyło się ssanie na chipsy, orzeszki prażone, słonecznik prażony itd itp... Z formą cofnąłem się o jakiś tydzień jak nie dwa. Jestem mega na siebie zły!!!













Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
fajnie

ale na poprzednich swiatło/jakosc fot chyba i lepiej wygladało

no ale kij tam foty,
na zywo czujesz sie zadowolony/na fotach niepozowanych widac ze cos cwiczysz?

a foty swoja droga musisz sobie porobić porządne kiedyś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium