SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Po treningu posiłek idealny %)

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
BzykuDG
Dzięi chłopaki, ale stały BF trzyma się tylko na łapach haha
Brzuch zdecydowanie na minus. Niby masa, no ale bez przesady hehe. Żadne to wytłumaczenie.
Od obecnego weekendu jest/był plan na off od cheat'ów, ale oczywiście wstałem, idę zaraz robić nogi, pogoda do kitu, to co, jakąś pizze czy burgera i Grycany by się wciągnęło... Może w bilans wliczę?


Planujesz off od cheatów, wchodzisz na Instagrama, profil @joeyswoll, patrzysz na kilka jego posiłków i formę i... boom telefon do Pizzeri po 3 pizze i lody na deser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870266
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
podglądam czasami tu i czytam u konkurencji i wiedziałam, że nie dasz rady bez cheatów

a tak z innej beczki z jakiej firmy masz plytę gazową? bo jestem na etapie zakupu i takie mi się podobają ;)


Zmieniony przez - shizaxa w dniu 2015-09-20 11:12:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Joeyswoll pomijając juz żarcie jest przekotem! Mega ma te Nike Kobe Christmass Edition, ale poniżej 800,- nie chodzą, wiec jeszcze mnie nie powaliło . Nie no, czysto jadę. Może tylko pojadę kupić sobie toster i zrobię wg makro tosty z pieczarkami i serem piórko.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
shizaxa
podglądam czasami tu i czytam u konkurencji i wiedziałam, że nie dasz rady bez cheatów

a tak z innej beczki z jakiej firmy masz plytę gazową? bo jestem na etapie zakupu i takie mi się podobają ;)



Zmieniony przez - shizaxa w dniu 2015-09-20 11:12:28


Dzięki za wiarę we mnie .

Cała kuchnie mam w Samsungu. Wyglada swietnie, ale przerąbane w utrzymaniu...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dobra to jak ta o elektronice to moze jakos wagę łazienkową polecisz w miaręprzystępnej cenie ? musze na gwałt zamówic;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MARIAN 17
dobra to jak ta o elektronice to moze jakos wagę łazienkową polecisz w miaręprzystępnej cenie ? musze na gwałt zamówic;d


Stary mam zwykła jakaś szlana wagę z Carrefour. Oczywiście elektroniczna.
Kup sobie jakiegoś Łucznika albo Zelmera i tyle.
Jak skończę cardio i wrócę do domu, to cykne Ci fotę tej, co ja mam.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
wlicz cheata w bilans i jedz

masa ma swoje prawa


wiem co mówie, cheaty robie od połowy kwietnia, wcześniej przez rok jadłam czysto , teraz żałuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
BzykuDG
shizaxa
podglądam czasami tu i czytam u konkurencji i wiedziałam, że nie dasz rady bez cheatów

a tak z innej beczki z jakiej firmy masz plytę gazową? bo jestem na etapie zakupu i takie mi się podobają ;)




Zmieniony przez - shizaxa w dniu 2015-09-20 11:12:28


Dzięki za wiarę we mnie .

Cała kuchnie mam w Samsungu. Wyglada swietnie, ale przerąbane w utrzymaniu...



wszystko co ładne trudne w utrzymaniu jest

no cóż, trudno wierzyć czytając jakie cheaty robisz sobie też nie wierzę, że będzie czysto a od jutro mam takie założenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium