SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15560
Nie chciało ci się jeść na tej 4miesięcznej redukcji? Miałeś jakieś sposoby na 'uciszenie' głodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4392
Fota w profilu miazga!
Pozdro, sog;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Przy dobrej diecie jesz co 2.5-3h, wiec ciężko być głodnym.

Spalacze robią swoje. Możesz pic lify/cole zero itd. Duzo zielonych warzyw i gitara.

Co innego być głodnym, a co innego ktoś kto oyebie pizze i "głodny jest"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
"Co innego być głodnym, a co innego ktoś kto oyebie pizze i "głodny jest" "

wlasnie, ja jestem tym drugim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No najedzony jakoś mega nie chodziłem . Dużo wody, dużo warzyw. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że można Colą Zero / Pepsi MAX się wspomagać .

mlody, Stubborn Fat Protocol 2.0, który robiłem później jest lepszy:
- rozgrzewka
- 5-10 min intensywnych interwałów
- 40 min areo
- 10 min spokojnych interwałów

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
clr, dzięki. Chociaż mi osobiście bardziej podchodzi to co jest teraz

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja przy tym treningu co rozpisałes to chyba jedna noga bym juz był na innym swiecie

ja przy 30min aero odpadam ale w sumie od tygodnia biegam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
na jakiesj kcal jechales podczas redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Nooo stary muszę powiedzieć,że jestem pod dużym wrażeniem, pojechałeś konkretnie.Triceps mega wypas jak dla mnie, barki też ładnie podcięte, brzuch i zębate również.
Żebyś jednak nadal miał motywacja do ciężkich treningów to powiem,że plecy i klatka słabo.Jak podciągniesz te dwie partie do takiego poziomu jak reszta, to śmiało możesz myśleć o debiutach.
Ps.Jeśli mogłem w jakiś sposób dołożyć się do Twojego progresu to bardzo się cieszę.Trzymam kciuki i oby tak dalej!!!!!
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
koles, zależy na której diecie. Przy CKD pomijając ładowanie schodziłem do około 1900kcal chyba, przy ładowaniu ok. 3000-3500kcal. Przy UD2.0 w dni VLC 1200kcal, dni LC 2000kcal, a przy ładowaniu ok. 5000kcal.

Giszman, dziękować . No klatka i plecy słabe, ale to zresztą sam pamiętasz że cienko u mnie z tym było. Ale nie płaczę, spinam poślady i cisnę, musi być tylko lepiej. Co do startów, to zobaczę za 1,5 roku jak forma będzie wyglądać, ale jakoś się nie napalam.

Dzięki

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium