SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MARIAN 17
dobra to jak ta o elektronice to moze jakos wagę łazienkową polecisz w miaręprzystępnej cenie ? musze na gwałt zamówic;d


Nie zrobię zdjęcia, bo nie chce mi się jej myć . Ale mam Clatronica takiego:
http://www.clatronic.pl/agd-do-lazienki/wagi-lazienkowe/waga-lazienkowa-pw-3368.html

Żeby Cie nie skłamać ze 3 lata, to lekko. A może i więcej.


To co piszecie dziewczyny, tylko mnie motywuje do tego, żeby nie jeść dzisiaj nic na boku

Dlatego, żeby sobie dogodzić taki potreningowy wjechał


Kleik ryżowy, WPC, cynamon, słodzik, banan, nektarynka


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2015-09-20 13:29:51

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
yyyy bo my w tym celu własnie tak piszemy byś uległ hehehe ale racja trzymaj sie i nie daj sie ! :D


potreningowy całkiem całkiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
shizaxa, no niestety czarne AGD, łącznie z lodówką z czarnego szkła daje popalić. Wszędzie odciski widać, a kuchenka po smażeniu na maśle do mycia za każdym razem
Aż strach co to będzie, jak kiedyś sobie dzieci zorganizuje

polka88, wiem! Wredne to takie

MARIAN 17, a proszę Cie bardzo

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jeden czit jeszcze nikomu nie zaszkodził

Bzyk ja się powoli ogarniam ze zdrowiem to może niedługo jakiś trening wspólny? Chętnie odwiedze siłkę na stadionie. Nie byłem tam jeszcze.

EDIT właśnie przeczytałem u Banana, że trenujesz o 6 rano


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2015-09-20 14:56:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hubert81

EDIT właśnie przeczytałem u Banana, że trenujesz o 6 rano



Coś nie tak?

Ale w weekendy mogę o normalnej hehe.

Można cos machnąć, ja cos tam zacząłem podnosić, Ty schorowany, to może nie będzie trzeba za dużo talerzy ściągać miedzy seriami

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ściągać to chyba po Twoich seriach.
Spoko to się zgadamy jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
ja czarne i inox sprzęty, jedno i drugie palcuje się podobnie :P
kleik ryżowy to płatki ryżowe?
fakt, popatrzyłabym na Twój cheat, ale spokojnie, ja nadrobiłam za Ciebie grycany śliwka w czeko, placek po zbójnicku i tiramisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
ja mam to samo nawet po gotowaniu ryzu trzeba wycierac bo plamy zostaja na czarnym szkle , tylko plusem jest wygoda w myciu bo mam indukcje i nie ma planików wiec tylko wycieram szmatka całość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hubert, już nie przesadzaj z tymi ciężarami. Spoko, na przyszły weekend możemy się zgadać.

shizaxa, kleik ryżowy, może Cie tu zaskoczę, to.... kleik ryżowy . Np. taki:



Jest też Nestle, Bobovita itd. To taka kaszka, tylko że bez dodatków smakowych.

Moich czitów masz do wyboru do koloru kilkanaście stron wstecz hehe. Na razie dzielnie się trzymam!
Ale to też dlatego, że wczoraj praktycznie wszystkie 6 posiłków zjadłem na słodko i mnie nie ciągnie do łakoci. Bardziej jakąś pizzę czy tosty bym wciągnął. Ale zrobiłem sobie pieczonych ziemniaków i jest ok .
Aż wstyd się przyznać, ale placka po węgiersku jeszcze nigdy nie jadłem...


rutkow, no dokładnie, z ryżem też jest padaka... Indukcja faktycznie znacznie łatwiejsza do czyszczenia. Chciałem też m. in. dlatego indukcję, ale stwierdziłem, że bez sensu sobie podwyższać rachunki za prąd, skoro na gaz mam ryczałt.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2015-09-20 18:37:34

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium