SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Wydaje mi się, że jak dasz pod koniec to moze byc lepiej, ja dałem od razu. Kupuje słodzik "Huxol" ( bez aspartatmu) 1200 tab za 5-6 zł

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 243 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4590
Ja zamiast słodzika daje miarkę WPC i nie ma tego problemu.

Kalkulator do CC http://www.sfd.pl/Carb_cycling_-_progr.-t734077.html - V. 3.1 (aktualizacja 13.08.20011)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
WPC powędrowało z drugiego posiłku do pierwszego, żeby równo rozłożyć ilość białka w posiłkach. Jeśli nadal będę miał problemy z omletem , to wrócę z powrotem do poprzedniego rozwiązania

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4709
słodzik może nie zawiera WW ale powoduje taki sam wyrzut co cukier do krwi lepiej na niego uważać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4392
bzdura, slodzik nie powoduje wyrzutu insuliny.
Co z cukrzykami?
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4709
Gdy użyjesz słodziku zamiast cukru, mózg rozpoznaje słodki smak i nie wie, że to nie jest cukier. Informuje trzustkę, że potrzebna jest insulina, bo za chwilę podniesie się poziom cukru we krwi. Trzustka, podobnie jak mózg, daje się oszukać i wysyła do krwi insulinę, choć nie jest potrzebna bo słodzik nie jest cukrem. Gdy słodzik dociera przez krwiobieg do trzustki, wtedy dopiero uświadamia ona sobie, że została przez mózg oszukana i już przy nastepnym razie, nie chce wydzielać insuliny. Wiec ze słodzikiem uwazaj bo organizm "zgłupieje" gdy przezucisz sie z powrotem na cukier, trzustka nie bedzie chciała wydzielac insuliny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
NIe podowuje wyrzutu insy, gdyby tak było zawodnicy przed startem tzn podczas redukcji nie pili by 2-4 l coli zero dziennie bo co co chwila by był wyrzut i organizm się by uzależnił? - BZDURA i MIT. Gdzies w dziale trec była dyskusja i dobre wypoiwedzi faftaq na jego temat. Prawda jest tlyko , ze słodziki przynajmnije u mnie, jak guma do zucia pobudza apetyt a jak wypije za duzo coli light/zero z tymi "strasznymi słodzkami" to działa moczopędnie ( polecam art Bartka Gurana o wodzie)

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
22.06.2011
Dzisiaj (środa) rozpoczynamy długi weekend :D


DIETA I SUPLEMENTACJA
Dzień High Carb.

1. 4 białka jaj, 60g płatków owsianych, 20g suszonej żurawiny, 15g whey, 2 kaps. Multivites, 3 kaps. Omega 3
2. 4 żółtka jaj, 50g twarogu półtłustego, pół łyżeczki słodzika
3. 100g piersi, 30g migdałów, warzywa
4. 150g piersi, 10ml oliwy z oliwek
TRENING
70g wafli ryżowych, 1 duży banan, 30g whey
5. 120g piersi z kurczaka, 50g ryżu basmati, warzywa
6. 30g whey, 10ml oliwy z oliwek, 3 kaps. Omega 3
Przed snem 10g glutaminy

Łącznie:
210g białka
90g tłuszczu
190g węglowodanów
2400kcal


Szamka do pracy




Przygotowanie omletu, składniki:




Miksujemy wszystko blenderem




Smażymy




I niestety odkąd nie dodaje do niego białka, to walczę z tym, że się rozwala...






TRENING
Plecy + biceps
1. podciąganie na drążku (z platformą) - 12x0kg, 8x0kg, 11x -12kg, 10x -12kg, 6x0kg + MAX x -19kg
2. wiosłowanie sztangielką - 12x42kg, 10x46kg, 10x50kg, 8x50kg
3. wiosłowanie podchwytem na maszynie - 12x60kg, 10x70kg, 8x80kg, 6x90kg + 8x50kg
4. ściąganie wąskiego uchwytu neutralnym do klatki - 12x55kg, 10x60kg, 8x65kg, 7x70kg
5. front pulldown - 12x60kg, 12x60kg, 12x60kg, 12x60kg, 12x60kg, 12x60kg, 12x50kg

6. uginanie ramion ze sztangielkami - 12x12kg, 12x12kg, 12x12kg
7. modlitewnik na maszynie jednorącz - 12x15kg, 12x15kg, 12x15kg

Front pulldown





Ogólnie na razie dobieram odpowiednie obciążenia, muszę wyczuć na ile mogę sobie pozwolić. Plecy czuje dzisiaj (czwartek) bardzo, szczególnie najszerszy co mnie cieszy. Bicek delikatnie, dużo powtórzeń, małe obciążenia. Da się odczuć, że dawno go nie robiłem, bo szybko traciłem moc przy już i tak małych ciężarach.

Dostałem też od ziomka pół shota Napalmu i muszę powiedzieć, że ładnie robi! Strasznie czuć beta alaninę. Ciekaw jestem co będzie po całym shocie, a na pewno spróbuję na dniach.

REFLEKSJE
Była biba wczoraj (ze środy na czwartek) i oczywiście się odciąłem . Wóda, browary, łycha, czyli standardowy zestaw. Dlatego cały czwartek bez węgli i zaraz zabieram się do 60min aerobów przy "The Town"




Już to zacząłem oglądać i na prawdę kozak!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4709
Bartek jakiego ty znasz zawodnika co pije po 2,4 L coli light dziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
choćby A. Maszewski pijał swego czasu, ba Radek czy Robert Kiesz i chodzi mi tu głównie o okres przygotowawczy (wczesny) redukcja

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium