SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
klatka jest, tylko ta paua zdjec nie potrafi robić

a nauczyc sie nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Klatka przesłaba jest, a na tym zdjęciu w ogóle porażka. Przy innym świetle jest trochę lepiej, dlatego nie chciałem wrzucać tej foty... Jeszcze z 2 miechy wycinki i potem eksperymentuje z klatką.

Spróbuję złamać wszelkie zasady dotyczące ilości serii tygodniowo na klatkę i robię trening klatki albo 3x tydzień 9-12 serii, albo 2x tydzień ~18 serii . Nie poskutkowało normalnymi sposobami, to sprawdzę tym, gorzej chyba nie będzie .

Albo synthol w klatę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
załóż konkret ciężary to zacznie rosnąć

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Klata to rozpietki i cwiczenia na bramie, wszystko inne dodatek zaleznie od celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wuchta, na poziomej sztangą w ostatniej serii robię 100kg, na skosie w górę sztangielkami w ostatniej 42kg, więc ciężar najmniejszy nie jest. Oczywiście technika tip top. Po prostu posrana ta klata .

dlonrA, próbowałem już wszystkiego . Co do treningów, to w Redeco zazwyczaj jestem od 17 do 20 mniej więcej.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
ja to już nie wiem o co loto z tą klatką???

jedni mówią ---> KLATA TO TYLKO TECHNIKA
inni mówią ---> NA**** CIĘŻARAMI

no więc?
mnie też to dziadostwo nie rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Czyli gen tragiczny tak jak u mnie

Ja robie tak i poszlo do przodu:

1.Progres na plaskiej 12 10 8 6
2.Rozpietki na plaskiej 3x 12 tu cyc ma szczypac az przy rozciagnieciu
3.Skos dodatni 3x 12-15
4.Brama 3x15 w koncowej czesci ruchu spinam jak najmocniej klate.

Dalej mam lej po bombie zamiast klaty, ale ruszyla i jest o wiele lepiej, ale jak mowisz, ze juz wszystkiego probowales to nie ma rady tylko Synothol w cyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
albo specka od pumy

ja się za to łapię za 6 tyg
sie obluka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
łapka konkret, brzuch tez fajnie sie prezentuje, ogólnie jak dla mnie jest dobrze

Redukujesz na normalnej zbilansowanej? czy jakas inna dieta?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium