SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
no tyle czasu bez roztrenowania to faktycznie fajnie było by złapac oddech

a mnie zawsze jakos nie ciągnelo do wymyslania z jedzeniem bo czasu w sumie na to nie było ale ostatnio do pieczenia mnie bierze i cos tam próbuje kombinować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
polka88
no tyle czasu bez roztrenowania to faktycznie fajnie było by złapac oddech

a mnie zawsze jakos nie ciągnelo do wymyslania z jedzeniem bo czasu w sumie na to nie było ale ostatnio do pieczenia mnie bierze i cos tam próbuje kombinować :D


No dlatego już mam wszystko rozpisane i od przyszłego weekendu robię luźny okres.
Powodzenia w wypiekach . Będę oczekiwał zdjęć w dzienniku hehe.



18.09.15

TRENING
Plecy + łydka
1. Ściąganie linki wyciągu górnego jednorącz - 20x, 15, 12, 10x13kg
2. Wiosłowanie jednorącz na hammerze chwytem neutralnym - 20x, 15x, 10x, 10x, 10x, 10x60kg
3. Wiosłowanie sztangą w opadzie podchwytem - 15x, 12x, 10x, 10x80kg
4. Ściąganie drążka nachwytem do klatki - 15x, 12x, 10x, 10+5+5x28,5kg - podwójny rest pause
5. Martwy ciąg - 10x, 10x, 10x110kg
6. Szrugusy ze sztangielkami - 12x, 12x, 12x50kg










DIETA
TRENING - bezpośrednio po 30g WPI/kaziny, 50g daktyli
1. Omlet z płatków jaglanych/ryżowych nadziewany bananami z polewą z WPC
2. Pierś z kurczaka, ryż, olej lniany, oliwki, warzywa
3. Pierś z kurczaka, ryż, olej lniany, oliwki, warzywa
4. Naleśniki z twarogiem, masłem orzechowym o polewą z kakao
5. Torb bezowy z Sowy, butlka wina czerwonego
6. Shake WPC
7. Shake lodowy WPC






SUPLEMENTACJA
- PreWo
- kofeina
- WPC
- WPI
- kazeina
- leucyna
- tauryna
- kompleks witamin
- ZMA
- czosnek
- omega
- magnez
- cynk
- witamina D


Jak widać lekkie zawirowanie w diecie . Spotkałem się z eX, więc musiało być smacznie. Za to by za bardzo nie odbiegać od bilansu, to nie zjadłem w dwóch ostatnich posiłkach po 45g tłuszczów, więc suma sumarum powinno wyjść na zero.

Wczoraj przyszły mi też nowe aromaty z Myprotein i jest kozak. Truskawkowy do kawy mistrz. Masło czekoladowo-orzechowe i do twarogu do naleśników i do omleta kozak. A karmelowy okazał się toffee, który miałem już wcześniej, ale to dobrze, bo jest bardzo smaczny.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Czyli widzę promocja się przydała :D I Zapas zrobiony x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Bzyku, podglądam z ukrycia i wyjśćz podziwu nie mogę, głównie z powodu że Ci się chce codziennie z naleśnikami pyerdolić . Jak ktoś by mi zrobił i później kuchnie ogarnął to bym jadł .
A tak mimo to ze jestem naleśnikożercą to rzadko jadam. Widać że tam jest maka 2000, ale nie wiem w jakich proporcjach. Mógłbyś skrobnąć przepis na ciasto i co dodajesz w środek?

dzięki i powodzenia w masowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
lasican1
Czyli widzę promocja się przydała :D I Zapas zrobiony x)


Zamawiałem w tym tygodniu, wtedy odpuściłem. Teraz było na polskiej stronie -25% na aromaty, białka itd, to wziąłem co nieco
Ale mimo wszystko dzięki za info hehe.



kabo9
Bzyku, podglądam z ukrycia i wyjśćz podziwu nie mogę, głównie z powodu że Ci się chce codziennie z naleśnikami pyerdolić . Jak ktoś by mi zrobił i później kuchnie ogarnął to bym jadł .
A tak mimo to ze jestem naleśnikożercą to rzadko jadam. Widać że tam jest maka 2000, ale nie wiem w jakich proporcjach. Mógłbyś skrobnąć przepis na ciasto i co dodajesz w środek?

dzięki i powodzenia w masowaniu


Stary, dla mnie zrobienie tych naleśników z pomyciem blendera, to max 15 min
Mąka 2000 jest tylko dlatego, bo chce skończyć resztkę, co mam. Ogólnie nie nadaje się ona do naleśników. Dlatego daje teraz np. 60g mąki ryżowej i 20g typu 2000. A tak używam właśnie ryżowej, kukurydzianej i max typu 750.

Przepis na ciasto banalny. Daje 1 całe jajko, miks mąki (zazwyczaj 2 rodzaje pół na pół, pomijając typ 2000) w zależności od makro 45-80g, mleka tyle samo ile mąki i reszta to woda dla odpowiedniej konsystencji. Czasem jak muszę podbić fat, to dodaje 5-10g oleju kokosowego lub masła klarowanego.

Nadzienie to twaróg (w zależności od makro 140-180g), do tego z 50ml wody, w której rozpuszczam ok. 15 słodzików, chyba że dodaje aromat, to wtedy 5 szt. max, bo FlavDropsy są słodkie już same w sobie i całość blenduje. Jako opcję można dodać łyżeczkę kakao naturalnego. Jak mam podbijać węgle, to mieszam to razem z pokrojonymi w drobną kostkę owocami.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
heh, dzięki,
jak mówisz 15 minut to chyba muszę spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jako, że dużo mam pytań o naleśniki, do kabo popchnąłeś mnie do tego, żeby zrobić manuala

Tam w jednym miejscu się przesłyszeliście i wcale nie powiedziałem "zaczęłem"






Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2015-09-19 18:04:24
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
mam cie i Twoje naleśniory beda robione

a masła orzechowego nie trzymaj w lodówce to nawet jak bedzie koncówka to nie bedzie twarde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mam nadzieje, ze pomogłem hehe. A masło z szafki, ale to, a wiesz które to zawsze z samego dnia jest mega twarde. Szczególnie ostatni wypust ma znacznie mniej leistą konsystencje niż poprzednie.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium