SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 378723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11398 Napisanych postów 72683 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958556
chyba takie miałem kiedyś pożyczone od Karpia ...wszystko fajnie
ale przeciez w nich nic prawie nie słychać chyba, ze jakies wzmocnienie głośności tam jest Ukryte ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
proponuje raz na jakiś czas zdjąć tą gumkę i wytrzeć z miodu środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51770 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350003
to są słuchawki czy cała mp3? Bo na saturnie widzę coś takiego:
https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/odtwarzacz-mp3-sony-nwz-w273sl

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan
chyba takie miałem kiedyś pożyczone od Karpia ...wszystko fajnie
ale przeciez w nich nic prawie nie słychać chyba, ze jakies wzmocnienie głośności tam jest Ukryte ;)


Nie bierz nic więcej od Karpia . głośność jest ok. Bieganie po centrum miasta, czasami w godzinach szczytu i nie słyszę nic po za muzyką...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51770 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350003
Chciałem zamówić, ale w ch**a lecą - przy zakupie TV dostałem 5% zwrotu na kolejne zakupy, teraz chciałem wykorzystać, to bym miał je za parę zły, jednak okazuje się, że by otrzymać pełną kwotę zwrotu, to...muszę zrobić zakupy za tyle samo ile kosztował TV, bo też odliczają tylko 5%.
Nic, kupię w takim razie gdzieś indziej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11398 Napisanych postów 72683 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958556
erwinoos
proponuje raz na jakiś czas zdjąć tą gumkę i wytrzeć z miodu środek


czyste były !
ja niestety po ustawieniu na maxa , słyszałem muzyke graną na siłowni i co gorsze nawet normalne rozmowy
moze jakis trefny przypadek,w koncu kupiłem przewodowe - na pewno mniej poreczne, ale grają duzo glosniej, a o to mi tez chodzilo

Tutaj plusem ogromnym jest to, ze maja w sobie od razu wszystko , nie trzeba osobnego urzadzenia czy telefonu by odtwarzac muzyke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bananku, grają głośno bardzo. Co kilkanaście godzin jest tylko alert, ale potem dajesz głośniej i jest znowu ogień.
W tych słuchawkach jest spoko to, że można nawet z nimi pływać. Nie wyobrażam sobie lepszego sprzętu!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
A mozesz ogarnac jaki to dokaldnie model chodzi o numer modelu bo jest sporo opinii w necie ze cicho graja i tlo sluchac otoczenia a mi bardzo zalezy zeby tak nei bylo a wydac 350 zl i potem bic sie po glowie to nie sztuka, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dokładnie te:

http://www.oleole.pl/odtwarzacze-mp3-mp4/sony-nwz-w273-bialy.bhtml?from=pla&gclid=CjwKEAjwh8exBRDyyqqH9pvf1ncSJAAu4OE3sufHegkyJ5EVZj4iNNyVUiefCAV7XUGJNpTiNGwLthoCnrrw_wcB

Nie ma opcji, żeby słychać było coś z zewnątrz.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2015-10-29 22:58:46

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

forma lato