SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Podsumowanie - Ultimate Diet 2.0
A więc cała przygoda dobiegła końca. Były dni gorsze, były dni lepsza. Nie ma co ukrywać, to nie jest łatwy i przyjemny program dietetyczno-treningowy. Od poniedziałku do połowy czwartku na prawdę pod koniec jest ciężko. Samo ładowanie też nie jest takie w 100% przyjemne. Fajnie, że można wciągnąć sporo śmieci, ale człowiek chodzi pełny jak bania i niestety trawienie nie przebiega cicho łatwo i przyjemnie ;).

Czy zrobiłbym to jeszcze raz? Z jednej strony tak, bo lubię takie hardcore'y. Z drugiej strony musiałbym się poważnie zastanowić czy jest to warte zachodu. Na bieżąco wydawało mi się, że progres robię ogromny, ale jak teraz popatrzyłem na porównanie zdjęć, to stwierdzam, że podobne efekty osiągnąłem na FBW przy Low Carb... Ale co tam, było śmiesznie

Co mnie najbardziej cieszy w tym wszystkim? Brak spadku siły, a nawet zauważalny jej wzrost. W zeszłym roku jak redukowałem parę miesięcy poleciałem strasznie na ciężarach. Po redukcji ok. 2 miesięcy mi zajęło zanim wróciłem do tych sprzed. Teraz jestem dalej na wysokich (jak na mnie) obciążeniach, więc progres masowy powinien być lekko szybszy.


Nie robiłem nie wiadomo jakich pomiarów, znam tylko te podstawowe.
Waga: 79kg --> ~73kg (71,3kg przed i 74,5kg po ładowaniu, więc jak zejdzie ze mnie syf pewnie stanie na tych 73kg)
Pas: 84-85cm --> 79cm
BF: 12% --> zmierzę w tygodniu, ale obstawiam w granicach 8-9%

Nic więcej nie mierzyłem, bo po co ;)


A teraz trochę zdjęć porównawczych.



















I trochę extrasów.



































Chyba najładniej zeszło z pleców i z pasa. Ruszyło boczki i dół pleców, co mnie cieszy chyba najbardziej. Jak widać do nóg ciężko się u mnie dobrać.


Z ogólnych przemyśleń dochodzę do wniosku, że progres przez ostatni rok zrobiłem, ale niewielki, a przynajmniej nie taki jaki bym chciał. Jednak redukcja 3 razy w roku to nie jest dobre rozwiązanie ;), ale niestety przez to, że jeszcze niedawno byłem tłustą kulką, jak tylko widzę trochę więcej tłuszczu na sobie, to zaczynam panikować. Zobaczymy jak to potoczy się w tym roku.


Co dalej? Teraz czeka mnie okres bogaty w wesela i imprezy, więc aby nie zaprzepaścić tego nad czym pracowałem przez ostatnie 6 tygodni nie będę podbijał kalorii na dodatni bilans kaloryczny. Zdecydowałem, że wchodzę na bilans zerowy stosując Carb Cycling. Nie rezygnuje z aerobów, po każdym treningu będę wykonywał 20min co najmniej, a w dni nietreningowe zależnie od mojej ochoty. Co do treningu, to zacznę już FST-7. Intryguje mnie ten system już od ponad roku i nie miałem się kiedy za niego zabrać. Jeśli miałbym mieć taki progres na nim jak w przypadku nóg, to nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba.


Na sam koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy zostawiali wpisy w moim dzienniku, służyli radami. Jednak jak się wie, że ktoś się interesuje tym co robisz, to jest to bardziej motywujące. A że należę do osób, które zawsze chcą się wykazać, to dawałem z siebie 120%! Mam nadzieje, że przyjemnie czytało Wam się moje wypiski. Żałuję tylko, że było tak mało filmów, ale przy 30s przerwa trochę ciężko jest się bawić z aparatem, poza tym kto by tam chciał oglądać jak robię serię 12 powtórzeń w tempie 3020 ;).

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2011-06-18 16:14:17

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214
Bzyku, nawet nie wiesz jak wielką motywacją jesteś dla innych jesteś klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łapaj soga :D
ciekaw jestem jak Ci na carb cycling i zerowym bedzie szlo
bo tez sie sam nad taka opcja zastanawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Brzuch świetnie wygląda, a łapy to wogóle kosmos Nogi tylko troche zalane, ale niestety sam też nie wiem jak się z tym uporać...
Ogólnie to mam wrażenie jak by jeszcze przybyło Ci mięsa na tej redukcji. W porównaniu ze starymi fotami napewno klata poszła do przodu, i już jest naprawde dobra, tyle tylko że barki i łapy masz wielkie
Wielkie gratulacje, i oby teraz udało się taki bf utrzymać jak najdłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Jest za***iście to sam wiesz, ale nie widzę przepisu mistrzu na ajerkoniak

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Heh dzięki wszystkim . Myślę, i mam nadzieję, że za parę dni zejdzie ze mnie woda po ładowaniu i sylwetka będzie znacznie wyraźniejsza.

bartek, specjalnie dla Ciebie zadzwonię jutro do ojca, żeby mi podyktował

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Czyli zostało mi tylko jaranie Dzięki za odpowiedzi Bzyku. Sylwetkę masz zayebistą, trzymaj fason

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Dzieki Byku, czekam ;)

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5240
Gratuluje fantasycznej sylwetki. Włożyłeś w swoją przemianę wiele wysiłku. Możesz być z siebie dumny.
Jak patrze na Twoje pierwsze zdjęcie to aż się nie chce wieżyć że się tak zmieniłeś.
Jak widać dzięki ciężkiej pracy można się zmienić ( może i mi się uda)
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
klasa!!!

widac ze jak sie chce to sie da jak juz ktos wspomniał motywujesz do cieżkiej pracy

taka forme bym chciał kiedys miec

tak jak sam zauwazyłeś że najwięcej fatu spadło z brzucha jak i z pleców

ciekawy jestem tego systemu treningowego FST-7 ale za bardzo o nim nic nie wiem
Ale wspomniałeś że kiedyś cwiczyłes tym systemem nogi a z tego co pamietam był ogromny progres, a plan chyba pomagał układac Giszman i tam coś było ze wstęnym zmęczeniem...

myśle że dziennik będziesz prowadził dalej?

robis z teraz jakiś tydzien regeneracyjny? czy jak to u ciebie wygląda?

naprawdę kawał dobrej roboty odwaliłeś i to w sumie w krótkim czasie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium