SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
Czego oczekujesz po ud 2, wybrałeś wariant nastawiony typowo pod redukcję, czy raczej masowy z niewielkim deficytem w ciągu tygodnia?

W poniedziałek/ wtorek masz 2 treningi pod rząd, nie rozważałeś, Schematu Push-pull-kardio-kardio-FBW-off-FBW-cardio

2 treningi fbw pod rząd mogą okazać się zabójcze, nie chcę broń boże Cię pouczać bo pewnie bardzo dobrze znasz swój organizm, taka tylko drobna sugestia z mojej strony.

Co do sylwetki to Nie będę powielać postów innych userów

Tak w ogóle to śledzę z przyczajki i powiem że świetną robotę odwalasz.

Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2010-05-19 20:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Typowa redukcja.

2 treningi depletion pod rząd dokładnie w/g założeń o których pisze McDonald w swojej książce, więc nie będę Go poprawiać, bo chyba się zna . Chodzi o to, aby w ciągu tych dwóch dni jak najbardziej uszczuplić zasoby glikogenu, po to aby w ciągu następnych dni jak najefektywniej spalać tkankę tłuszczową.

Przy diecie CKD również treningi uszczuplające glikogen mamy przez pierwsze dwa dni cyklu.

Co do samego treningu depletion to jest on ułożony w/g wskazówek Chrisa Thibaudeau, który również zakłada dwa treningi depletion pod rząd.

Dzięki .

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
Spoko, znam założenia obydwu systemów napisałem nawet co nieco o ud2 wiem że przez pierwsze dwa dni dopuszcza się scemat push- pull treningi w sumie niewiele sie różnią od klasycznych FBW, a oszczędza się nieco nadmiernie eksploatowane partie takie jak np prostowniki czy barki



Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2010-05-19 20:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Fakt prostowniki trochę czuć, ale nie ma z tym tragedii. Z treningiem pomaga mi niwix, u Niego efekty były na prawdę ok, więc już mu "zaufam" .

Dzięki wielkie za zaangażowanie

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
Czytałem dziennik nivixa na B-f, faktycznie dobrze go po tym porobiło. ostatnio też troszkę sie interesowałem tym systemem bo chciałem przetestować, ale nie jestem pewien czy przy moim poziomie to ma jakikolwiek sens.


nie wiem czy dobrze przeliczyłem, ale masz dopiero 2 lata stażu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Od niecałych 2 lat coś tam się ruszam, ale tak na poważnie to 1,5 roku. Wcześniej 9 lat temu trenowałem pół roku, ale to się chyba nie liczy

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Bzyku za***i*** sylwetka
supli też w ch*** też tak lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Aktualne foty po dzisiejszym treningu Power. Raz kolejny sorry za jakość...














Jak widać z udami dalej się ścieram, za to skośne podobają mi się najbardziej. Daję sobie jeszcze jakieś 4 tygodnie i dziękuję :).

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
i patrz jak klatka widoczna na pierwszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Super
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium