SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No z dwoma bananami i białkiem ;]

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2035
wafle dobra sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Yo

sorry ze tutaj pytam ale leciales wieloma systemami zywieniowymi czyta tez dosc sporo osob wiec pomyslalem ze bedzie to dobre miejsce

Co by sie stalo jesli na ładowaniu w trakcie UD 2.0 nie pilibysmy prawie wogóle wody? Jak wiadomo ta woda jest potrzebna i jej ilosc okreslona została na ok 2-4g na 1g weglowodanów ale jesli jej nie wypijemy to organizm bedzie musial cos wykombinowac i tutaj nasuwa sie pytanie; cyz przypadkiem organizm nie uzyje wody ktora nosimy w sobie? byłoby super i powinno to w teori poskutkowac maxymalna waskularyzacją i wyrzuceniem wody podskornej. Czy to sie trzyma kupy?

zalozmy tez ze ładowanie nie mialoby na celu przygotowac do treningu power tylko spowodowac uzyskanie jak najlepszego wyglądu w okreslony dzien

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-10-18 12:15:35

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Powiem Ci, że ja tego kompletnie nie widzę tak jak piszesz. Jak nie będziesz pił wody, to nie nabijesz tyle wody do mięśni jakbyś mógł przez co będą mniej pełne, na pewno mięśnie nie zaczną ciągnąć wody podskórnej. Węgle trzymają wodę, więc w czasie ładowania tym bardziej podskórna nie będzie znikać. Poza tym po 5 dniach bez węgli myślisz, że ile tam tej wody podskórnej będzie? Na pewno nie wiele.

A teraz powiedz do czego dążysz, że tak kombinujesz hehe.


Poza tym doczytałem teraz na szybko w UD2.0 i Lyle pisze, że po ładowaniu nie powinno być wody podskórnej. W innym przypadku oznacza to, że na ładowaniu było albo za dużo węgli albo trzeba zmienić ich rodzaj.



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2011-10-18 18:13:48

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
zerknij tutaj
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=126880623&page=1

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-10-18 23:02:04

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wydaje mi się, że ten pierwszy gościu musiał coś źle zrozumieć. Cytując z książki:

Zanim pomówie o sobotnim treningu i diecie, chciałbym wspomniec o czyms innym:
W sobotni poranek mo!esz sprawdzic jak dobrze(lub kiepsko) przebiegło ładowanie. Powinienes obudzic
sie i czuc sie jednoczesnie szczupłym i najedzonym, bez nabrzmienia i wody podskórnej. Je!eli jest
inaczej, zjadłes za du!o weglowodanów (maksymalna ilosc mo!liwego glikogen do ulokowania do
16g/kg, wiecej jest niepotrzebne i nie przynosi korzysci) lub zbyt wiele złego typu weglowodanów(zbyt
du!o fruktozy lub sacharozy).



Ogólnie co do wypowiedzi ostatniego gościa na temat tego, że na początku tygodnia dużo wody, a pod koniec mało, to nie wiem czy tak samo to zadziała na kogoś kto przygotowuje się do startu i na gościa, który jest na diecie redukcyjnej. Myślę, że najlepszym wyjściem byłoby spróbowanie w jeden tydzień jednej metody, a w drugi kolejnej i porównanie wyników.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Kure nie wiem co jest ze zeedytowac nie moge

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Aktualnie jestem wlasnie w koncowce ładowania i przez 24godziny poszlo

-4-5 litrów wody
-90g carbo
-2 jabłka
-6 woreczków ryzu(6x100g)
-cały słoik takiego drzemu jabłkowego(nie wiem jak to sie nazywa)
-1 kit-kat
-1 lion
-20 batoników w polewie czekoladowej "skawa" (bo tansze )
-4 opakowania lodów "Libretto" (600ml)
-paczka chipsów (150g)
-200g ziemniaków
-paczka delicji (lidlowska podróbka szampańskich ) 150g

do tego białko na poziomie ok 2g/kg czyli troche mięsa miedzy posiłkami

zobaczymy jak tym razem wyjdzie


i zerknij jeszcze tutaj
http://forums.lylemcdonald.com/archive/index.php?t-231.html

niby sam Lyl sie tam wypowiada(?)


i załapała edycja

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-10-18 23:22:45

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Robiłeś już podobne ładowanie? Jak dla mnie to masz sporo tam tłuszczy: kit kat, lion, batoniki, lody (o ile to nie sorbet, bo nie znam), chipsy, delicje. Od groma trochę tego. Jaki BF?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
bf w sumie nie wiem ale żyły na brzuchu i motylach, na dole brzucha zostało mi ok 4mm fatu ktorego nie moge dopalic(albo to nadmiar skóry?)

no tłuszczy wyjdzie sporo bo cos kolo 150-200g

przy okazji jak ktos policzy ile w tym wszystkim co napisalem jest weglowodanów i ile kcal to dam soga

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-10-18 23:25:49

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium