SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
10.09.15

TRENING

Barki + triceps + biceps
1. Wyciskanie sztangielek - 15x; 12x; 10x; 10x, 10x 10x; 7x32,5kg
2. Unoszenie bokiem siedząc - 20x; 15x; 10x; 10x20kg + 8x15kg + 8x10kg
3. Wyciskanie sztangi na suwnicy - 20x; 15x; 10x; 9x50kg
4. Unoszenie bokiem na wyciągu zza siebie - 4s 12x3 sztabki - ręka po ręce bez przerwy
5. Unoszenie bokiem w opadzie + face pull - 12x + 12x; 12x + 12x; 12x + 12x; 12x10kg + 12x20kg

6. Wyciskanie francuskie - 15x; 12x; 10x40kg
7. Prostowanie ramion z drążkiem wyciągu górnego (30s przerwy między seriami) - 7x 12 powtórzeń 22,5-17,5kg

8. Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją - 15x; 12x; 10x; 8x22,5kg


Na koniec tabata: wiosłowanie, przysiad, martwy ciąg na prostych nogach, dipsy





DIETA

TRENING - bezpośrednio po 30g WPI/kazieny, 50g daktyli
1. Kleik ryżowy, WPC, masło orzechowe, dżem, nektarynka
2. Pierś z kurczaka, makaron, oliwa z oliwek, oliwki, warzywa
3. Pierś z kurczaka, makaron, oliwa z oliwek, awokado, warzywa
4. Tortilla ze schabem wieprzowym i warzywami
5. Jajecznica na boczku smażona na maśle klarowanym.
6. Śmietana 18% z kazeiną





SUPLEMENTACJA
- PreWo
- kofeina
- WPC
- kazeina
- WPI
- leucyna
- tauryna
- kompleks witamin
- ZMA
- czosnek
- omega
- magnez
- witamina D
- cynk



Siła mniej więcej na takim samym poziomie jak na poprzednim treningu. Nowa rozpiska michy bardzo dobrze się sprawdza pod względem samopoczucia. Jeśli tylko efekty sylwetkowe będą ok, to myślę, że znalazłem mój idealny schemat żywieniowy.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
11.09.15

TRENING
Nogi + łydka
1. Uginanie nóg siedząc - 20x; 15x; 10x; 10x120kg + 8x100kg + 8x80kg - podwójny dropset
2. Żuraw + MCNPN ze sztangielkami - MAX+12x; MAX+12x; MAX+ 12x42kg
3. Wyciskanie suwnicy - 30x; 20x; 15x; 15+4+4x145kg - podwójny rest pause
4. Siad klasyczny - 15x; 10x; 10x; 10x; 8x; 7x140kg
5. Wyprosty nóg - 20x; 15x; 10x; 10x17,5kg + 10x12,5kg; 10x7,5kg - podwójny dropset
6. Hack przysiad - 15x; 15x; 15x; 15x50kg

7. Wspięcia stojąc na suwnicy - 4xMAX zakres 15-12 powt.
8. Wpięcia siedząc - 4xMAX zakres 16-12 powt.


Tutaj poszedł mały rekordzik 7x140kg dość nisko. Jak na 6. serię w 4. ćwiczeniu, to całkiem nieźle.
To wszystko dzięki mojemu najlepszemu spotterowi





DIETA

TRENING - bezpośrednio po 30g WPI/kazeina, 50g daktyli
1. Omlet z płatków jaglanych/ryżowych smażony na oleju kokosowym z polewą z WPC i dżemem
2. Pierś z kurczaka, makaron, olej lniany, awokado, warzywa
3. Pierś z kurczaka, makaron, oliwa z oliwek, awokado, warzywa
4. Naleśniki z twarogiem, masłem orzechowym i polewą z kakao
5. Smażony na maśle Camembert
6. Jogurt grecki z WPC i masłem orzechowym






SUPLEMENTACJA
- PreWo
- kofeina
- kazeina
- WPI
- WPC
- leucyna
- tauryna
- kompleks witamin
- ZMA
- czosnek
- omega
- magnez
- witamina D
- cynk


Nogi zajechane, pompa na czwórkach taka, że myślałem, że nie uda mi się zrobić treningu. Na koniec trochę rozciągania, rolowania i krótkie 10 min cardio na rozruszanie po treningu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
12.09.15

TRENING
Plecy

Dzisiaj znów trening bez schematu. Miałem okazję trenować pod okiem Adama, więc chciałem jak najwięcej błędów wyłapać przy różnych ćwiczeniach i podłapać trochę tipów.

1. Front pulldown na hammerze - 4 serie
2. Wiosłowanie sztangą nachwytem - 4 serie, w ostatniej podwójny drop
3. Wiosłowanie na hammerze chwytem neutralnym - 4 serie
4. Wiosłowanie na hamerze podchwytem - 4 serie
5. Ściąganie drążka do tylnej części czubka głowy - 4 serie
6. Ściąganie linek wyciągu górnego na prostych rękach (przenoszenie) - 4 serie




DIETA

1. Jogurt grecki, WPC, Rise Snaps
2. Naleśniki z twarogiem i polewą z kakao
3. Pierś z kurczaka, ryż, oliwa z oliwek, warzywa
4. Pierś z kurczaka, ryż, olej lniany, warzywa
TRENING - bezpośrednio po 30g WPI/kazeiny


No i jako, że trening pleców był mocny i duży objętościowo, to trzeba było uzupełnić glikogen :
- Pizza
- McFlurry Twix
- Grycany bakaliowe
- Grycany śliwka w czekoladzie
- Jogurt grecki, WPC, Rise Snaps














Może to dziwnie zabrzmieć, ale powoli tracę ochoty na cheaty. Jednak ok. 4000kcal na co dzień robi swoje i nie mam już takiego parcia na jedzenie. Od kolejnego tygodnia obieram chyba strategię, że nie będę robił cheat day'i, tylko w ciągu tygodnia czasem coś podjem, na co będę miał ochotę. Zobaczymy jak to wyjdzie.
Muszę korzystać, bo za ok. 3 tygodnie czyszczę michę, schodzimy trochę z kalorii albo dorzucamy cardio i będę robił 3-4 tygodnie deload.



SUPLEMENTACJA
- PreWo
- kofeina
- kazeina
- WPI
- WPC
- leucyna
- tauryna
- kompleks witamin
- ZMA
- czosnek
- omega
- magnez
- witamina D
- cynk


Na treningu super, bo jak się okazuje technicznie przy plecach nie jest ze mną najgorzej . Nauczyłem się też 2 ćwiczeń na rozbudowę czworobocznego, które najprawdopodobniej znajdą się w moim następnym planie.

Poza tym byłem na zawodach w Strzegomiu. Ze względu na to, że równocześnie były zawody na FIWE w Warszawie, to były tylko 4 kategorie i całe zawody trwały 2h. Było kilku dobrych zawodników. Fotorelację robił Banan, więc jak kogoś interesują zdjęcia, to można znaleźć je tutaj:
https://www.sfd.pl/Relacja__„KAMIENNA_RZEŹBA_2015”_w_STRZEGOMIU-t1082234-s2.html 

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Bzyku, te spodenki z dwóch filmików poprzednich z jakiej firmy masz? ;)

Makro liczysz z jakiegoś kalkulatora? Tzn. podliczasz wszystko razem czy tylko z bezpośrednich źródeł?


Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2015-09-13 11:58:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Te krótkie szare? Z Decathlonu ich marki hehe.
Chyba, ze pytasz o długie kolorowe, to HighType.

Nie używam kalkulatora. Liczę tylko pełnowartościowe makro, czyli nie ze źródeł węgli nie liczę białka i fatu, ze źródeł fatu nie liczę białka i węgli itd. Wyjątkiem jest mięso, jajka i sery. Z nich liczę i fat i białko.
Stad w rzeczywistości jest więcej kcal, niż licząc tylko z samego założonego BTW.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
ojeju jak tu smacznie u Ciebie od razu mozna zgłodniec!

ja tez ostatnio nie mam jakos specjalnie ochoty na cheatowanie. czasem cos wpada ale chyba bardziej z nudy niz z ochoty :D

troche kapa wg mnie że tak porozbijali te zawody. a w nastepnym roku to juz w ogole bedzie masakra bo taki model ma byc ponoć własnie teraz stosowany...osobno fitness i osobno kulturystyka. zobaczymy ja to wyjdzie w praniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
BzykuDG
Te krótkie szare? Z Decathlonu ich marki hehe.
Chyba, ze pytasz o długie kolorowe, to HighType.

Nie używam kalkulatora. Liczę tylko pełnowartościowe makro, czyli nie ze źródeł węgli nie liczę białka i fatu, ze źródeł fatu nie liczę białka i węgli itd. Wyjątkiem jest mięso, jajka i sery. Z nich liczę i fat i białko.
Stad w rzeczywistości jest więcej kcal, niż licząc tylko z samego założonego BTW.


Krótkie, krótkie. Właśnie rozglądam się za takim rodzajem i nie wiem czy jest sens płacić za jakieś UA czy Nike.

Pizza samoróbka? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
co do rajtek widzialem gdzieś promo na UA krótkie, MDSPORT bodajże ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
polka88, zapraszam częściej
A z tym cheatem, to dokładnie jak piszesz. Bardziej dla zabicia czasu.
Co do zawodów, to z jednej strony fajnie, bo niektórzy chcą popatrzeć tylko na kulturystów, a w fitness męskim i damskim jest tyle osób, że zawody trwają 3x dłużej. Ale z drugiej strony sporo osób chciałaby oglądać zawody "kompleksowo".


DamiosL, powiem Ci, że z Decathlonu są całkiem spoko. Jedne mam już ze 4 lata. Tylko aktualnie mają w ofercie tylko czarne.
Krótkie z Treca są lipne, bo w ogóle się nie rozciągają. Mam jedne L i z dupy mi zjeżdżają, a XL miałem za kolana...
A pizza oczywiście kupna. Aż taki zdolny nie jestem

Krystek, w MD w moim rozmiarze nie ma nic w promo. Ale i tak sobie coś pewnie zamówie od nich teraz.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Te Decathlonu to konkretnie Kalenji? Właśnie się zastanawiałem nad nimi bądź właśnie nad tymi z Treca; http://allegro.pl/tw-spodenki-pro-short-pants-003-niebieskie-nowosc-i5182247670.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja Planu na mase Partie 2xtyg.

Następny temat

Poradzcie mi ;/

WHEY premium