SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Wiem Panowie, że ciężko o idealną morfologię, ja od zawsze mam rozjazd w jakichś neutrocytach czy tam innych neutrofilach, jednak teraz tak nagle skoczyły mi te 3 parametry, a nigdy wcześniej żaden z nich nie był nawet minimum ponad normę, więc to nie przypadek. Wyniki wyglądają jakbym bił bolda (podobno) , a nie dawkę tribulusa 250mg na tydzien Na wszelki wypadek zmieniłem flakon na inny chociaż tribulus musiał tam siedzieć, bo 5 dni po ostatnim 250mg - a wynik miałem zamykający dalej skalę, chociaż też estro poniżej normy (a leci tylko 0,5 tab exe e10d więc nie dużo, zważając na moją tendencję do wysokiego estro; wydaje mi sie , ze andro ma coś za mocne to exe, bo to już nie pierwszy raz )

No ale wiadomo, nigdy nie jest idealnie. Tylko ta morfologia mnie lekko zaintrygowała,wiec juz od wczoraj leci IP6 - 3x 500 mg , ściągnięcie to było jednorazowe, za to wlewik zrobię jeszcze parę razy i ocenimy co i jak. W poniedziałek powtórzę morfologię i potem trochę częściej niż ostatnio też sprawdzę , żeby zobaczyć czy problem po (mam nadzieje) dobrych wynikach w poniedziałek , nie powróci w przyszłości.

Dzięki Malinowa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33139 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Ja mam z andro aromasin. Chłopaki z działu niżej zalecili 1 tabs 2x week .estro poniżej normy mierzalnej . Obniżyłem aromasin na 0.5. I nadal poniżej normy . Teraz daje ćwiartkę 2x week i badania za jakiś czas. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
no aromasin z andro, to wlasnie to exe, o ktorym wspominam
mam porownanie do aptecznego i wydaje mi sie, ze w andro jest tego wiecej bo zbija mocniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Sciagałeś krew ku zdrowotności?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
Tu u mnie 0,5 tabl. exe (Glandex) e3d trzyma estro przy 410mg tribulusa tygodniowo dosłownie na górnej granicy widełek, a z natury mam bardzo nisko estro. Trzeba będzie w przyszłości spróbować ten z Andro, tym bardziej, że nawet cenowo jest znacznie bardziej przystępny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
byłem u kolegi, który ściągnał mi 120 ml krwi

dziwnie się to czyta

mogłeś dołożyć 330ml i oddać w RCKiK Dużo zdrowia dla Ciebie, te wlewy wszyscy tak zachwalają, że aż kusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tez mialem spuszczac krew, ale wlasnie powiedzieli mi zeby tego nie robic, bo problem bedzie sie nasilal, organizm sam bedzie chcial nadrabiac braki krwinek i podkrecal ich produkcje jeszcze bardziej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No - smutna sprawa. Chyba po Jordanie najbardziej rozpoznawalny i medialny zawodnik NBA.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Od razu przypomniała mi się śmierć Colina McRae w takich samych okolicznościach. I też ze swoim dzieckiem. Dramat.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium