SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13446
Powodzenia!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
RafalRRRR
pierwszy dzien robienia formy i McD To lubie. Kibicuje


Dobry start to najważniejsze Jednak spokojnie, tak syto nie będzie cały czas

3 najbliższe weekendy - wyjazdowe po PL na zawody kulturystyczne, nie zamierzam wtedy odpuszczać.

Właśnie jestem po hotelowym śniadaniu - niestety dość ubogi wybór...pozniej wrzuce foto, a teraz bierzemy sie za zrobienie kurczaka w pokoju hotelowym - mam nadzieje,ze się uda ....ryż już zrobiony, wiec najwyzej pocisnę na samych węglach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Dzień 3
Rice Cooker, który był pomysłem Reni - sprawdza się świetnie najpierw mały test na cebulce , potem już wleciał kurak ;)




Efekt końcowy



Do tego pod ręką baton białkowy i odżywka i na pewno do wieczora ten dzień przetrwamy
Całość robiła się około 40min - fajny gadżet polecam, kupiony za około 60zł w lidlu




Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-10 09:42:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470205
będę śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no no, dziennik z braku czasu ostatnio mało zaglądam na forum ale tego dziennika nie można przegapić powodzenia
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Miło widzieć kolejne znane twarze w dzienniku. Nawet Marian 87 tutaj trafił Super!
Jutro z rana postaram się o parę fotek z dzisiaj i krótkie info, MPJiW dzień I zakończył się dla nas o 22.30 - a jeszcze trzeba było zrobic małe zakupy i wrzucić coś na kanał https://www.youtube.com/playlist?list=PLlUr0GHhUNpDWNFgDkJx0a5ahACl8_MTA
Fotki jakby ktoś nie widział w temacie o zawodach w dziale AKiF, jutro od rana ciąg dalszy ale postaram sie o drobną wypiskę z rana przed wyjazdem z hotelu
Dobranoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
DZIEŃ 3

W szybkim skrócie - bo ledwo co była 1 w nocy jak się kładłem, a tu już o 7 budzi alarm i trzeba się powoli zbierać na 2 dzień MPJiW - mam nadzieję, że śledzicie z nami naszą relację ? Zapraszam tutaj https://www.sfd.pl/temat1090222

Także wczoraj (jak i dziś) DNT. Od rana udało się zwiedzić wrocławskie ZOO - jestem pod wrażeniem afrykarium , super sprawa - mam fajne filmy , może coś po weekendzie wrzucę. ZOO już nie zwiedziliśmy nawet w 20% bo nie było czasu, od 14:00 byliśmy pod halą (trzeba było zjeść) a o 15 na hali , opóźnienie blisko 2h i zawody rozpoczęły się po 18 a z hali wyszliśmy o 22:30

w ZOO interesowały mnie tylko niedźwiedzie, dziki i lwy - a nie tam jakieś po.pierdółki starczyło czasu tylko na te pierwsze ....


aa no i hipki podczas siesty wcale im- się nie dziwię jak mają tam takie fajne warunki nic tylko jesc i spac



Micha:
Hotelowe śniadanie , jak pisałem - bez szału, ale coś trzeba było zjeść ;)


Na zawody, w zoo wcześniej znowu 1 baton treca


Po zawodach szybkie uzupełnienie kalorii piwkiem i żelkami z generałem Karpiem


I zrobiona w rice cookerze sybko jajecznica z 4 jaj + 1 bułka - przypomnialem sobie o fotce w trakcie jedzenia


Zbieramy się na śniadanie i lecimy na halę! Wpis zapewne jutro z dzisiaj, bo do domu wroce pewnie pozno w nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
widzę że ten rice cooker dość uniwersalny jest, chyba też będę musiał taki przytulić
2

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium