SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
O kurcze - taki to pożyje
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
zapas na pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
o k****!! to ja chyba jednak poczytam o wymianie wyświetlacza w Twoim telefonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
delicious - przepyszne, b.czekolada z brzoskwinią już nie mam połowy opakowania
cos wiecej napisze po swietach

w czwartek trening pleców zrobiony w ....25 min , musialem poprzestawiac inne sprawy i mialem tylko tyle czasu by je zrobić, w sumie zrobiłem wszytko koncząc rampę na 6powt + 20kg podciagania, ale od tej serii już mocno zaczal przeszkadzać mi ból prawej ręki, reszta to serie z 30sek odpoczynkiem , brak aero oczywiście bo nie bylo czasu

tego samego dnia, kilka godzin pozniej wizyta u fizjo, mocna praca nad kapturem i suchoigłowanie w trenowane chwile wczesniej miesnie to naprawde nic przyjemnego ale to itak nic co 30min roboty z ręką, to była na pewno najcięższa z wizyt u fizjo na jakiej byłem, mam nadzieje,ze przyniesienie efekty, wg kolegi mam zapalenie jakiegoś ścięgna, które było również mocno pospinane, rozbijanie tego to cała ta bolesna robota, nikomu nie polecam, ale każdy z nas trenujących na bank ma takie rejony pospinane w mniejszym lub wiekszym stopniu, niestety czasem sytuacja wymaga jakiejs reakcji, bo skoro ból już utrzymuje sie tyle czasu to do niczego dobrego - cały czas trenując - bym nie doprowadził

mam teraz zrobić kilka dni off, dobrze sie sklada ,ze sa akurat świeta, no i zobacze czy w przyszłym tygodniu jak to będzie, tak więc ostatnie spojrzenie na łapkę ,bo kto wie - moze byc chwilowa przerwa w jej trenowaniu





z wczoraj za duzo fot nie mam, procz mega omleta i nowego batoniku ON , ktory wpadł na szybko - fajny wyglad i konsystencja ale za słodki zdecydowanie (mimo 2g cukru )



Wesołych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
łapa na kozaku przyzwyczaisz się do wbijania tych igieł, to jak wyjdziesz na prostą to będzie bez problemu życiówka
Zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Siema, Kuba, nie za krotko masz przyklejonego tego tejpa na bicepsie?
Porownaj ze mna, stare zdjecie forma 100kg.




Ogolnie calkiem fajnie to ramie u Ciebie wyglada i okablowanie tez, to juz swiatlowody pod skora


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2018-04-02 09:56:17
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Lecisz ostro mimo paru dolegliwosci Szacun. Kabelki konkretne, naprawde Micha jak zwykle niby prosta ale slina cieknie jak cholera Batonik z ON kozak w ch**, mialem okazje sprobowac kilka dni temu. Dla mnie miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Marcel - tejp był przyklejany parę razy (dłuższy) ale przez oliwkę nie trzymał się dobrze i w końcu go trochę musiał skrócić, to też nie jest typowo pod problem z bicepsem (pewnie u Ciebie tak było) tylko przez rejon od przedramienia-łokieć-biceps - jakieś ścięgno, nie tłumaczył mi tego dokładnie, a ja nie miałem siły tego słuchać, bo marzyłem już by zejść ze stołu, mam wysoki próg bólu - wbrew pozorom, mimo że tu często piszę, że coś 'boli' ale to się ma nijak do tego co na stole u fizjoterapeuty można przeżyć, mimo to zaciskam zęby i jeszcze nie zszedłem ale ostatnia wizyta było serio k****sko ciężko.

Po 4 dniach od tej wizyty stwierdzam, że jest chyba poprawa ale raczej profilaktycznie w tym tygodniu treningowym odpuszczę wszelkie ćwiczenia mocniej angażujące biceps, piszę raczej - bo kto wie co będzie pod koniec tygodnia.

Dzisiaj zrobiłem świąteczną klatkę, nie na maxa (więc główne serie podobnie jak tydzień temu ale poszły trochę lżej) bo musiałem uważać na tą rękę, no i wczoraj trochę popiłem, ale nie jakoś przesadnie mocno. Na treningu czułem się jednak bardzo dobrze, zrobiłem go w dobrym tempie (46min całość) do tego 20min aero.


Najbliższy tydzień to raczej 3 dni treningowe (pon-śr), czwartek wyjazd służbowy do Opola ale będę celował też w trening jakiś po powrocie lub tam, a od pt do poniedziałku krótki rest i wyjazd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium