SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
E no przecież na debiutach wyrzucili jakiegoś gościa za synthol w barkach. Tzn, tak sędzia podczas weryfikacji twierdził, że synthol. Gruszecka robiła wywiad z tym gościem.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
powtarzam - ja pisałem o osobach, których forma sportowa jest na poziomie Anubisa , czyli naleśnik który nie powinien przejść weryfikacji , a przechodzi nie o jakichs specjalnych przypadkach
Chociaz o tej sytuacji tez słyszałem i według mnie to też jest śmieszne, synthol na debiuty mhhm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Wiadomix, ale nie można powiedzieć że nic nie robią jak facet dostrzegł synthol tam gdzie nie było. To znaczy, że muszą się przyglądać i to bardzo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z naleśnikiem to Cię fantazja poniosła

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
zawsze nim byłeś i nigdy nic się nie zmieniło mimo setek obietnic, wiec nieśmiało ale powiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
28.03.2017

Jak się cieszę , że nie wstawałem w nocy aby obejrzeć "starcie" mistrzów NBA z San Antonio, bo kolejny raz Cavs nie przyszli do gry i zostali zmiażdżeni, myslę ze to cały czas zasłona dymna, ale powoli staje się ona niebezpieczna - wlasnie stracili 1 miejsce na Wschodzie na rzecz Bostonu ,a ich gra wygląda fatalnie po bronionej stronie, równie dobrze mogliby dać już odpocząć swoim najlepszym graczom a nie obniżać w ten sposób morale całej drużyny, zobaczymy co przyniosą ostatnie dni sezonu regularnego ;) a niebawem start PO i tam już trzeba będzie parę razy wstać na jakiś ciekawszy meczyk, w marcu nie obejrzałem chyba ani jednego

Niedługo miną 2 tygodnie od zmiany pory trenowania i nie mam żadnych problemów z wczesną pobudką i ogarnianiem się o tej porze. Ogólnie jest bardzo dobrze, gdyby nie problemy z nadgarstkiem to byłoby super. Przez ostatnie dni waga mi się praktycznie nie zmienia i stoi w miejscu, ale od ostatniego tygodnia spadł kolejny -1cm w pasie ,a teraz już wiadomo będzie co raz trudniej.
Na prośbę Przemka mam też od dnia zmiany diety tabelkę w excelu a'la m.in Bzyku i notuję wagę / pomiar pasa codziennie , po to aby wiedzieć trochę więcej jak to wygląda po różnych dniach (HC/MC/LC)

Umówiłem się szybciej na wizytę u fizjo, ale i tak dopiero czwartek wieczór - czekam na informację czy może uda się coś wcześniej podziałać np. dziś lub jutro. Trening poszedł w miarę spokojnie ,ale też nie szalałem bo to dzisiaj zestaw najmocniej obciążający nadgarstki czyli barki+tric+bic, w kilku ćwiczeniach (szczególnie na ramiona) nie robiłem progresji i ciężary szły sporo mniejsze niż ostatnio , starałem się wykonywać jak najbezpieczniej dla ręki i trochę kombinować z intensywnością i szybkością w danej fazie, pompka była całkiem dobra więc chyba się udało, ale na dłuższą metę to nie tak ma wyglądać, jak nie będzie się poprawiało z nadgarstkiem to pewnie będę musiał zrobić jakąś przerwę :/ poczekam na wizyty u fizjoterapeuty i jego ocenę sytuacji

BARKI + ŁAPY 2
- taśmy barki , rozgrzewka 20 min
1. Wyciskanie smith z przodu lub hantle lub maszyna siedząc, dziś maszyna siedząc 15x35 / 15x45 / 12x55 / 12x60 / 10x65 drop -> max x40kg
2a. Unoszenie bokiem 4x12 x 10 kg
2b. Odwodzenie ramion w tył w opadzie, hantle 4x12 x 10 kg
3a. Wyciskanie wąsko (troche szerzej niz zwykle) 15x40 / 12x45 / 12x50 kg x 3s
3b. Uginanie stojąc ze sztangą 15x15 / 15x15 / 12x20 kg x 3s
4a. Prostowanie z wyciągu górnego jednorącz 2x10 x5
4b. Prostowanie z wyciągu górnego oburącz z liną 2x max x15
4c. Uginanie jednorącz wyciąg dolny 2x10 x5
4d. Uginanie oburącz wyciąg dolny 2x max x15
Czas: 47 min
+ 9x int 20/40 + 13 min aero
+ taśmy

Interwały znowu coś ciężko od początku, dopiero po 3-4 jest ok , a początek leciał tak, jakby był końcem bo brakowało mi oddechu


Micha:

1. kawa+15g kokosowego+40g białka
2. bezpośrednio po treningu:


+ whey

3. Niedawno poszła końcówka wczorajszego mięska (kurak+cebula+pieczarki)



a dalej na pewno będzie dzisiaj zrobiona nasza wersja 'pomidorowej' i coś jeszcze ale to dam znac pozniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Cały czas podglądam "z ukrycia", obserwuje i kibicuje !
Ale i tak największe wrażenie zawsze robią na mnie zdjęcia szamy
Tak z innej beczki pytanie - gdzie oglądasz NBA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
na poprzedniej stronie pisałem
wczesniej ogladalem na canal + ale komentatorzy tam to porażka , na dodatek teraz nie mam nc+ w domu , ale online i tak jest najlepiej
myslalem o nba league pass bo to niezły bajer ale troche juz jednak kosztuje,

na http://www.hdsports.ca/live/nba 3 miesiące kosztują 20-25 dolców w zależności od metody płatności , na dodatek jak ktos sie interesuje innymi popularnymi USA Sports to też ma wszystko w jednym miejscu i jakosci HD: ) nigdy nie było problemów z jakością lub przerwami , więc polecam , ale za free tez sie znajda dobre streamy z reguly jednak przed lub w trakcie trwania spotkan , przydatny link podalem wczoraj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
To musiałem coś przegapić
Właśnie ja tak samo myślałem już kiedyś o nba league pass, ale faktycznie trochę trzeba na to wydać, a wiadomo, że nie zawsze jest czas, żeby z tego korzystać.
Ta opcja 20 dolców za 3 miesiace wydaję się już całkiem spoko - dużo nie kosztuje, wszystko jest i jak pisałeś - jakość mega, więc chyba się skuszę Ewentualnie poczekam jeszcze i ogarnę coś za darmo, co podesłałeś Ale playoffy coraz blizej, wiec trzeba sie spieszyc


Zmieniony przez - Tomaso w dniu 2017-03-28 14:09:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
ja wzialem za pierwszym razem opcje na miesiac chyba 8 czy 10 dolarów, sprawdziłem i jest mega, głównie dlatego ze streamy czesto padają lub się zacinają, albo rzadko kiedy masz w jakosci hd, czasami jakość streamów jest tak zła, ze ciezko rozróżnić która drużyna jest przy piłce

Więc by miec swiety spokoj opłaciłem sobie tą stronkę i polecam bo smiga bez problemu, na nawet nie musisz kupowac na 3 miesiace ,tylko moze na ostatni miesiac i jak znalazł, a też prawie codziennie jest jakiś mecz za FREE wiec mozesz sobie wtedy przetestować i zobaczyć jak to wygląda ja wlasnie tak obejrzałem z 2 razy i się zdecydowałem :)

Tez czekam na PO ,bo w koncu sie zacznie gra a nie jakiejś mecze grane na pół gwizdka, szkoda tylko czasami zarwać nockę i obejrzeć takie 'spotkanie'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium