SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
żeby mi się tak chciało xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
rutkow
Żona mu gotuje


Żeby moja mi tak chciała gotować
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Trzeba być dobrym to bedzie gotować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Z ostatnich zdjęć michy, tylko surówka zrobiona przez Renię Oczywiście to też mega czasochłonna robota, więc dlatego tak rzadko u mnie goszczą surówki - a to forma ,w jakiej mógłbym jeść naprawdę duże ilości warzyw. Ta z białej kapusty wyszła petarda. Jem 3 dzień z rzędu i już mi smutno, że się skończyła wielka micha. Resztę jedzenia przygotowuję sobie sam, bo jak to robię to moje dwa Skarby jeszcze słodko sobie śpią
Dzisiaj to już w ogóle micha konkretna całość spędzona w kuchni około 1h , wraz ze zjedzeniem śniadania. Więc nie ma tragedii.

Rano byłem na krótkiej sesji Cardio i kolejnym podobnym trenowaniu jak ostatnio, czyli 3 superserie, tym razem łącznie z nogami (4ki + 2jki), klata i plecy, barki z łapami. Miałem tylko 30 min na siłowy, bo musiałem wyrobić się na 10-tą by otworzyć sklep po sąsiedzku

Jutro niespodziewana trasa do siedziby SFD czyli do Opola, pomieszało mi to trochę w planach, ale są sprawy ważne i ważniejsze.



Stosuję od kilku dni i na razie to co zauważyłem to chyba sporo lepszy sen, poza tym nic więcej, na razie 2x 3-4 krople dziennie (rano i na noc), ale zwiększe do 2x 5 albo 3x dziennie po 4 krople.

Sezam użyłem jako panierkę do indyka - mega smaczne to wyszło fileta z indyka zamoczyłem w mleku (z dodatkiem przypraw), a potem w sezamie z odrobiną bułki tartej.





Wczoraj też pierwszy raz zrobiłem fileta z kaczki smakuje mi jak wątróbka czyli jak dla mnie zaj**iście. Nie dodawałem nic poza solą i pieprzem. Kolejnym razem pokombinuję z marynatą jakąś.



Po treningowy standard



Na noc wleci jeszcze jeden posiłek, nie wiem co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ja nie umiem kaczki robic%)
tez mam nasionka lemon i kakao, bardziej deserowe smaki, wiec pewnie poleci do jakiegos na slodko posilku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Kaczkę wg mnie ciezko zrobic zeby byla pyszna soczysta , ja sie nie biore bo nie chce gumy jesc albo surowego miesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
no u mnie konczy sie podeszwa%) moze w szybkowarze by wyszla fajna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium