SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
na bank jest życiówka i chce nas wszystkich zaskoczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Na ustawce będzie większy niż Przybyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Ten rok postanowiłem wyluzować, w zeszłym byłem kupę czasu w niezłej formie.
Niestety odbiło się to na kolejnych urazach, mam już za sobą problemy z nadgarstkiem, więzadłem pobocznym w prawej nodze, a ostatnio problem z chodzeniem bez bólu bo też w prawej nodze jakby achilles/albo może pięta i tak promieniuje
Więc się tutaj nie wpisuję, szło całkiem nieźle na planie i diecie od Mariusza - dobiłem do blisko 90kg ,ale jakościowo bez szału, brzuchol wywaliło i w związku z tymi zawirowaniami i chęcią pogrania w sezonie letnim na plaży w siatkę - postanowiłem od tygodnia zredukować trochę.
Chociaż z 4-5 kg , bo kondycja mega się pogorszyła.

Tylko niestety nawet jak mi się to uda, to przez te dziwaczne problemy z nogą, możliwe iż tak nie pogram, bo na razie nie ma mowy o skakaniu.
DLatego 'dziwacznym' bo w siatkę nie grałem od 1,5 miesiąca , nóg na siłowni nie robiłem z 3 tyg ,a nagle z dnia na dzień zaczyna boleć w okolicy prawego achillesa i niewiele pomagają jakieś domowe metody. Od dziś włączyłem mobilizacje na tej rejon , a w poniedzialek dopiero idę do fizjo by to sprawdził swoim okiem.

Tak poza tym żyję głównie rodziną i pracą. Jeszcze nadal jest spory ruch i dużo roboty, a do tego teraz wpadl pomysł zrobienia 1 urodzin sklepu.
Jak rozpiszę temat na forum do zapisów na kolejną łódzką ustawkę treningową SFD 15 czerwca w sobotę - tutaj również dam znać.

Liczę,że jak zawsze będzie MEGA.
Plany długofalowe nie zmieniły się u mnie -> na przyszłe lato forma lepsza niż w zeszłym, ten rok raczej zostanie na luzie i pod kątem poprawy zdrowia i tych zasranych urazów, przez które moja kariera kulturysty legła w gruzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6528 Napisanych postów 62334 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778011
No to pozostaje tylko życzyć realizacji założonych planów i daj czasem znać co u Ciebie i zdrówka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Te ustawki to świetna sprawa, oglądałem nie jedną relację na YT i widac super atmosferę :)
Powodzonka w realizacji się w życiu osobistym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ehhh co się rozpędzisz i za dobrze idzie to musi się coś odwalić ja nie wiem jak to jest, ktoś pilnuje wszystkiego rozgrzewki, mobilizacji, techniki, nie rzuca się na ciężar i łapie kontuzje co chwila, a drugi będzie bez rozgrzewki całe życie jechał, z techniką pozostawiającą wiele wątpliwości, i szarpie się z ciężarami i nic mu nigdy się nie dzieje.... życie jest niesprawiedliwe
ale życzymy szybkiego powrotu do zdrowia pełnego, naciesz się teraz tym czasem z rodziną i będziemy trzymać kciuki za życiówkę w 2020
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Też tak miałem z achillesem, okazało się, że naderwany przyczep. Zrób USG i/lub rezonans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Taka kolej losu, że z wiekiem coraz bardziej strzyka, boli, itd. Ja sobie zawsze tłumaczę - no pain, no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
jak boli to znaczy ze zyje%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium