SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Akurat co do efektu słabego inhalacyjnego Sabre to się nie zgodzę. Bywało, że od samych oparów ludzie rzygali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 101
A kiedy zamawiales marcin?Bez przesady z tym rzyganiem,sam wchodzilem w opary sabre i KO FOG i jakos po sabre nic mi nie bylo za to po KO wzielo mnie na lekki kaszel.Aczkolwiek bylo to na zewnatrz i oczywiscie dopiero po paru sekundach.





Zmieniony przez - aninimusss313 w dniu 2016-11-22 00:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Jedno psiknięcie, to nie to samo co spryskanie kogoś. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
No fakt military coś milczy i nie realizuje zamówień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 101
Marcin44,zamawiales i nie realizuja zamowienia czy od kogos slyszales?Kiedy robiles przelew?Sam bym zamowil ze dwa gazy,ale jakos mam zle przeczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Zamawiałem w sobotę i cisza. Spokojnie za pobraniem. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24
Panowie. Jesteście wielcy! :)

teraz przeanalizuję wasze cenne rady. Tak to jest jak jak kobieta nie ma pojęcia o jakimś zagadnieniu. Sama sobie jestem szefem więc nie mam nawet komu się poskarżyć:)
Atrapy kamerek mam, nalepki na drzwiach i budynku o obiekcie chronionym są- ale wcześniej były tu napady gówniarzy na pojedyncze osoby. Oczywiście , nic za cenę życia.
Alarmy są ale działają po włączeniu na cały budynek po godzinach pracy. W czasie godzin pracy mogę sobie do woli przyciskać czerwony guzik na pilocie:(
Zanim się zbiorę na odwiedziny w firmie instalującej jakieś głośne odstraszacze-chcę mieć coś pod ręką. Najlepiej ...przyklejone pod biurkiem.

Bardzo mi pomogliście.
taaaak, jesteście wielcy (*_*)




Zmieniony przez - księgowa w dniu 2016-11-22 14:27:26

Zmieniony przez - księgowa w dniu 2016-11-22 14:27:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Miło nam. :) Sumując najlepsze gazy to: do obrony pomieszczenia FOX Green Stożek http://hotspray.pl/p/1548/316/gaz-pieprzowy-fox-labs-mean-green-flip-top-stozek-mgly-89-ml-stozek-mgly-gazy-fox-labs-gazy-obronne.html i Sabre Cone MK 3 do noszenia w kieszeni najlepszy i cena jest wyjątkowo dobra http://www.military.pl/sabre-red-gaz-pieprzowy-dps-mk3-60-ml-cone.html Taki komplet jest najlepszy w Twoim przypadku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
A jeśli chodzi o alarm podręczny przymocowany pod biurkiem to ten chyba najlepszy, bo dobra firma, przystosowany do montażu i łatwo uruchamiany z uwagi na sporą wstążkę. http://www.kaliber.pl/akcesoria/118199-alarm-dzwiekowy-sabre-hs-pa-wall-mounted-panic-alarm.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 101
Troche przesadzasz z tym rzyganiem.W takim razie dlaczego na necie nie widac na filmikach by jakakolwiek osoba ktora dostala gazem rzygala.A chyba to ona powinna predzej rzygac niz osoba ktora weszla w opary gazu.Jak dojdzie gaz do Ciebie to daj znac czy wszystko ok i jaka data waznosci.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium