SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319598

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ale po co? Przeciez to 10min gotowania

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
no takAle można np. gdzies jechac na kilka dni i nie mieć możliwości ugotowania i chcieć wziąć więcej ze sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Byle nie w wysokiej temp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2653
A ja mam takie pytanie. Słyszałem od kolegi, ze nie powinno sie powtarzać posiłków, czy to prawda i jesli tak to dlaczego? Moje 2 pierwsze posiłki są identyczne tzn. 3 jajka i 130g platkow owsianych i za 2-3h znowu to samo. Czy powtarzanie posiłków, może jakoś źle wpłynąć na nabieranie masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma w tym nic złego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 111
Czy proporcje jedzenia gdy już nie trenuje(2-4 miesiące przerwy) mogą być takie:
1g tłuszczu / kg ciała
1,6g białka / kg ciała
2,5g węgli / kg ciała

Ważę 83 kg, 174 cm, 25 lat, praca siedząca - 2100 kalorii sobie ustawiłem

Z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Mam takie pytanie bo nie mam pewnosci czy na diecie low carb mozna spozywac owoce??

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Misiek021 moga byc. W przypadku gdy zobaczysz spadek wagi lub otluszczanie dodasz kcal.

Cineko raczej nie. Stawiaj na warzywa.

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-06-13 14:26:09

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
Powiedzcie mi jaka jest różnica między odżywkami białkowymi "firmowymi" których głównym składnikiem jest białko serwatki a białkami serwatki (np. ostrowia) które też można kupić?? Te drugie są przecież 3 razy tańsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
WIitam.. z powodu ze zabaraklo mi posilu potreningowego - czy moge zjesc po treningu jajecznice 3 jaja+ser +4 kanapki chelba razowego z bialytm serem pomidorem i szczypiorkiem ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium