SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
DZIEŃ 28

Apokalipsa - zobaczymy za kilka tygodni, nie zamierzam się też specjalnie katować teraz ćwiczeniami mobilizującymi/ rozciągającymi ale na pewno porobię je dodatkowo .Jeżeli nie będzie widać znaczącej poprawy ,cóż widocznie "ten typ tak ma"
Nic na siłę, zmienię trochę trening. Siadów pewnie nie odpuszczę, co najwyżej nie będe ich robił non stop. Może jeszcze z jakimś specem od siadów (ts) na żywo to kiedyś omówię, oceni i zobaczy czy coś z tym da się zrobić.
Ciekawe też czy buty cokolwiek zmienią, tak czy siak cieszę się , że je kupiłem - oby tylko rozmiar pasował, bo z tym różnie bywa już nie raz miałem problemy, niby rozmiar ten sam a zupełnie inaczej but na stopie leżał

Dzisiaj dzień wolny od treningu siłowego.
Za to zaliczone 40min spaceru , po nim trochę dogrzania na rowerku i kilka minut mobilizacji bioder.

Jedzenie dzisiaj mocno zakręcone leciutkie czity, co widać na wypisce , ale ogólnie będzie około 3000 kcal , mniej ww niz w DT ,wiecej T tak ma być. Duże ilośc ww nie będą mi służyć w dni wolne , to sprawdzone.

Nie wiem niestety co z Tadeuszem i rozpiską od niego, czekam ciągle ale on mocno zabiegany, wiec zaczalem na razie wrzucac do dziennika co jem by mieć orientację.

Micha:



Posiłek nr 2 , trochę takie opróżnienie lodówki z resztek paru smacznych rzeczy - wyszła z tego ekstra kombinacja, niebo w gębie
W składzie m.in kiełbasa z kurczaka morlin , dostępna w Biedronce - bardzo ją lubię i pasuje mi czesto jako dodatek do posiłków. Na pewno obecnie w promo -20 lub 25%


Shoarma wleciała w ciągu dnia



Krótki test - tym razem smaku cookies Berserk Whey Protein

- tutaj na odwrót niż w przypadku AN , ciastko > czekolada
- rozpuszczalność 5/5
- piany brak
- smak intensywniejszy niż ciastko z AN, wyczuwalny posmak charakterystyczny dla tego smaku, chociaż brakuje jakichś mały drobinek coś a'la mak, który często w najlepszych cookies z odżywek białkowych ,występują



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-04 21:33:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
siady oczywiście będziesz mógł robić, nie jest tak źle, a z poprawą mobilności na pewno będzie dobrze albo prawie dobrze, zresztą jakby nawet nie było idealnie to radą na to jest po prostu dostosowanie parametrów przysiadów- ja np. też nie robie i nie byłem praktycznie w stanie nigdy robić głębokich a byłem -i jestem nadal- ich maniakiem...
tak, ze z tego punktu widzenia nie ma się czego bać bo wszystko idzie ku dobremu- zresztą dopiero kilka xczy kilkanaście dni pracujesz nad tym a to jest praca właściwie ciągła


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2015-11-04 21:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dokładnie - zawsze można siady dopasować do swoich możliwości. Tak czy inaczej warto robić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Ale Ci dobrze z tą Renią Szamka godna pozazdroszczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
No szamka tu zawsze wygląda zaj**iście ! :) a z "czyszczenia lodówki" najczęściej wychodzi ciekawy posiłek :D

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
DZIEŃ 29

HOUSTON MAMY PROBLEM...nie mogę chodzić
Taki zakwas wjechał na nogi , szczególnie w okolicy mięśnia dupnego %) że schodzenie/wchodzenie po schodach daje popalić...a tu dzisiaj trening dwugłowych
Mam do wyboru MC na prostych nogach, którego prawie nigdy nie robiłem i raczej to odpuszczę lub MC rumuński - ten chyba kiedyś wykonywałem ale także nie jestem tego pewny.
Obejrzę filmy ze sposobu wykonania , spróbuję samemu , zapowiada się niezła rzeźnia już podczas rozgrzewki...


Odnośnie szamy - to dzisiejszy hicior na śniadanie oczywiście pomysłu Reni
Z własnoręcznie zrobionym masłem z nerkowców , granatem ,polewą z białka allnutrition , nasionami chia....mógłbym zjeść dzisiaj na każdy posiłek takiego
POLECAM









Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-05 11:16:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
oranżadki jak smakują? Dają radę?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Dobrze to jedzonko wyżej sie prezentuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Spompujesz dwójki uginaniami, a później niewielkim ciężarem porozciągasz tymi ciągami. Będzie fajnie
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
najgorsza to jest rozgrzewka przy zakwasach na nogach
później z górki

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium