SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

4nn/Redukcja,Rzeźba, foto str.69/ Partia czuwa!! podsumowanie str. 167

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165248

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
O, na brzuch, to i ja muszę się nauczyć MC. Tylko ja podniosę z 5kg...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko ja podniosę z 5kg...
Podniesiesz duzo wiecej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Mam tylko hantelki, nie mam sztangi/gryfu, nie mam techniki, na razie 5 :) Jak myślicie, coś to da?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Lenka to zdecydowanie za malo. Jak sie domyslam masz trening domowy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Tak... :-/
A brzuch jest oporny :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2926
Lenka ,a czemu nie chcesz na pakernie sie zapisac:D? silownia jest super ;) Moze jeszcze na taka co np. spinning jest? by Ci sie spodobalo na pewno:)

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja wytrzymałam 3 tygodnie bez siłowni od założenia dziennika na forum Dosyć szybko poczułam niedosyt i ograniczenie.

Egzamin się opóźnił, więc ucięło mi sporo czasu na trening, nie byłam w stanie wszystkiego zrobić.
- 10 min rower
- przyciąganie drążka do klatki 3x15, wyciskanie leżąc 23,5kgx15, 28,5kgx15, 33,5kgx8
- martwy ciąg 28,5kgx15, 38,5kgx15, 48,5kgx15, dwugłowy na maszynie 3x15
- 15 min interwałów na rowerze
- brzuch na wyciągu 2x35, 1x40, spięcia na ławce 2x30, 1x45
- rozciąganie 10min

Żadnego postępu w ciężarach, jestem przemęczona. Jutro po kolejnych 2 egzaminach i siłowni będę odsypiać.
Pytanie do znających się - czy warto zastąpić część aerobów interwałami?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze, ja to sie dopiero obijam z tymi ciezarami
Ann, ja mam wyrzuty nawet w olny od treningu dzien, a co dopiero gdybym musiala zrezygnowac na trzy tygodnie Wciaga co nie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Heh, ja też mam wyrzuty, właśnie dziś :)

Nie mówię, że nie chcę. Na AWF było niezbyt fajnie, pewnie początki zawsze są takie. W zimie mi się nie chce jeździć spod Wawy, pewnie wiosną się zapiszę. A teraz mogę chodzić do takiej siłki bardziej fitnesowej, mam blisko. Tam mi raczej siadów nie pokażą, najwyżej orbitrek, odwodziciel itd. Sorry 4nn za offtopa :)

Co to spinning?! ;)
...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Ann, ja mam wyrzuty nawet w olny od treningu dzien, a co dopiero gdybym musiala zrezygnowac na trzy tygodnie
Ja też mam i muszę sobie długo tłumaczyć w drodze do domu, że wysiadam POD DOMEM, a nie pod siłownią
3 razy z przyzwyczajenia już pojechałam pod siłkę i zdziwienie, że nie mam ciuchów

Wciaga co nie?
Wciąga, bardzo. Na początku myślałam, że jakoś bez siłki wszystko załatwię, ale szybko zrozumiałam, że nie da rady

Odległość to jest jednak problem, ja mam jako taki dojazd do swojej i spod domu i z pracy, więc nawet w te mrozy grzecznie leciałam na treningi.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening z workiem treningowym

Następny temat

Sylwetka foto pytanie

electro
Polecane artykuły