Zma+Tran+Multipack 36+Witamina C+Rutinoscorbin (dwa ostatnie ze względu na problem pękających naczyń krwionośnych). Czy nie będzie tegu za dużo, czy zrezygnować np. z witamin multipack 36. ZMA w wieku 16 lat moge brac?
do góra-forte: ja doskonale sobie zdaje sprawe, że osiągne dużo więcej, tylko chciałem wiedzieć mniej więcej w jakim stopniu, ale spoko
Zmieniony przez - agentRocky w dniu 2007-12-08 20:42:48
do góra-forte: ja doskonale sobie zdaje sprawe, że osiągne dużo więcej, tylko chciałem wiedzieć mniej więcej w jakim stopniu, ale spoko
Zmieniony przez - agentRocky w dniu 2007-12-08 20:42:48

) przyszla mi do glowy taka mysl. Ostatnio przegladajac na forum topici (rowniez juz te archiwalne;) w czesci zauwazylem, ze ich autorzy jako cel wpisywali: "Masa + redukcja". Otrzymywali oni odpowiedzi, ze musza sie zdecydowac albo na redukcje albo na mase bo jest to nie do pogodzenia. I tu pojawia sie moje pytanie, wynikajace zapewne z b.krotkiego stazu (wlasciwie dopiero zaczynam swoja 'przygode' z zelastwem), dlaczego nie mozna pogodzic tych 2 celow (zmniejszania %bf'a i zwiekszania masy miesniowej)? Przeciez w programie na mase nie chodzi o to, zeby zdobywac