Szacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
co do sushi dla mnie największy problem to ryż, moze dlatego ze nigdy go nie robiłem a reszta pokrojenie łososia, awokado czy jakiś ogórek, zawiajnie to nei problem dla mnie, około godziny trzeba gdzieś poświęcić, ale ile kasy zaoszczezone, w smaku abrdzo podobne. Za 100 zeta to tyle tego można narobić ze się nie przeje.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Szacuny
4325
Napisanych postów
18005
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
282956
ja własnie aż tak sushi nie kocham, ale jakoś mnie osttanio naszło do ładowania wegli idealne zwłaszcza takie w odmu zrobione, bo wiem, co mam w środku
no i ja nie tknę sushi z surowa rybą, staje mi w gardle
ja jak sushi to z pieczonym łososiem jak pizza to z szynką parmeńską i rukolą