SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KEBUL 74 czyli droga LENIA

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 269780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Zaj**iście! Pierwsze bodaj medale z czajnikami w naszym dziale. Napisz coś więcej. Super. Odżywa moja chęć do GS. Graty!

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Gratki, Kebul :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Gratuluję medali.Tak oglądałem Twoje filmiki i dopatrzyłem się podobieństwa do WW:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Kebul gratulacje!! Piękna sprawa

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
TYLKO 7 MINUT
bylo malo czasu na przygotowania ,brak jakiegos konkretnego planu czy pomyslu ,ot tak na zywiol czesciowo.Wiedzialem ze snatcha wytrzymam 7min.bylo przerobione , nie w takim tempie ale bylo . platforme obok stal ZUZU ,on pilnowal mnie ja jego taki samczy wyscig
niestety poleglem 1powt ,no i waga 25kg roznicy . no i zmeczenie po lc zrobilo tez swoje
lc szlo na pierwszy ogien ,tu wylazl brak praktyki i jeszcze raz praktyki . nie moglem zgrac oddechu z ruchem ,jak juz zazębiło skonczylo sie paliwo 4minuta i wiem ze bedzie niewesolo,(plan taki na wyrost byl 10prs/min realny po prostu wytrzymac ) no i bylo ,jeszcze nieporozumienie z sedzia ,sie czasami trafia
zawody na efektywnosc promuja nizsze wagi ,ale przynajmniej jakas zabawa jest .
teraz bedzie przeskok wagowy w kulkach czas sie zbratac z HULKAMI niby tylko 4kg wiecej ,ale juz na 2 lapki wychodzi 8 . teraz to sie zacznie walka z LENIEM . przy tych zielonych monstrach nie mam strefy komforu ! jak na razie nie mam mowy o robieni czegos chaotycznie . tu juz bez planu jest lipa . no i najwazniejsze .... chyba jak wszedzie systematyka
ps.7 min na tetnie 180u/min niezapomniane




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gratki Kebul
O ile mnie pamięć nie myli, to nie pierwsze Twoje kulkowe medale i pewnie nie ostatnie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Powiem Ci, że inspirujesz swoimi wybrykami - chętnie bym się sprawdził w bojach GS. Póki co jednak są cele HS do zrealizowania, ale może kiedyś...

GRATULACJE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brawo, gratulacje.
ps. podobnie jak Szajba, tez mi sie wydaje, ze juz widzialem krazki za kulaszki w tym dzienniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
.... bedzie tu cicho przez nastepne 3 dni ludzie nazywaja to urlopem
choc dla nas to eskapada z tygodniowym planowaniem przed jak nie bedzie lalo to przytargam jakies .... fotki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po35 roku

Następny temat

Co na początek przy walce o rzeźbę?

WHEY premium