SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40 lat nadwaga czyli jak zabrać się do siłowni

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
Witam namówiłem mojego tatę na siłownię problem jest taki, że ma nadwagę i za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać(sam mam do czynienia z siłownią bardzo krótko). Wzrost 182 waga 95 .
Główne pytanie to przy takiej wadze może ćwiczyć na siłowni tzn. rozwój mięśni czy na początku musi schudnąć jeśli tak to w jaki sposób najlepiej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Tak jak wyżej - na początek wystarczą drobne zmiany i wytrwałość a efekty na pewno się pojawią.
Nie trzeba ważyć każdego posiłku i obliczac stosunku poszczególnych składników odzywczych.
Jeść zdrowo i zaspokajać głód a nie apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131083
Jeśli namówiłeś go to tam jest instruktor, który weźmie go pod swoje skrzydełka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
dokładnie jw
za mało informacji podajesz żeby można było coś sensownego doradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
Problem w tym że to jest prywatna siłownia więc instruktora nie ma :) a co do informacji to jakie mam jeszcze podać ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
https://www.sfd.pl/***REGULAMIN_DZIAŁU,_ANKIETA***-t817850.html

najlepiej będzie jak ojciec osobiście tutaj zawita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
a nawet jeśli nie zawita, to poczytaj te posty przypięte, ja ciągle z nich korzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Na początek delikatny trening ogólnorozwojowy się przyda - bez żadnych szaleństw i forsowania się.
Instruktor lub ktoś kto zna się na rzeczy i zademonstruje właściwy wykonanie ćwiczeń bardzo wskazany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
instruktor skasuje 150 pln ja bym z nadwagą zaczną od pływania i pobiegał jak pojawi się kondycja to może siłownia przypadnie mu do gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
nie przesadzaj
samym pływaniem to on wiele nie zdziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Jest sporo rożnych wskazówek, programów do układania diety itp.itd. - od tego bym zaczął
Wystarczy tylko poszukać!
Od samego ćwiczenia efekty jeśli chodzi o redukcję nie będą zadowalające - dieta na pierwszym planie musi byc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Dieta to podstawa zmienić niekorzystne nawyki żywieniowe które doprowadziły do nadwagi, regularne posiłki, w miarę dietetyczne produkty ilości dostosować do własnej aktywności. A na siłowni delikatny trening siłowy i aerobowy. 40 tka to piękny wiek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy zrzuceniu brzucha

Następny temat

T777 - Kronika i Kulinaria

WHEY premium