SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
erwinoos
myślałem, że tu ktoś na temat zdjęć się wypowie, a tu jak zwykle, że siły dużo



barki fajnie wyglądają tyłem , przód też nieźle ubity
plecy grubość wygląda fajnie , zresztą od tylu mc (i siły) + takiego treningu nie moze byc słabo, ale szerokości brakuje trochę albo po prostu nie potrafisz najszerszego tyłem ukazac, ja z tym tez mam problem wiec rzadko kiedy wrzucalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dzięki za opinię wydaje mi się, że właśnie barki i czwórki to moje najlepsze partie

co do pozowania - przyznaje się, że gadam o tym w kółko, że pozowanie leży, a póki co jakiś dużych kroków nie poczyniłem, żeby to zmienić - staram się pozować co jakiś czas do lustra, ale widać, że powielam te same błędy, a też nie ma kto tego skorygować

a co do pleców to moim zdaniem nakłada się jedno i drugie, szerokości brakuje + nie potrafię ich odpowiednio zaprezentować, a kumulacja jednego i drugiego widnieje na zdjęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ogólnie widać, że zwarta mocna sylwetka, dobra gęstość i ubicie mięcha- no skądś ta siła się bierze
Dzięki za link do butów, akurat w tym tyg stwierdziłem, że warto kupić coś, tym bardziej, że lubię siadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
erwinoos
myślałem, że tu ktoś na temat zdjęć się wypowie, a tu jak zwykle, że siły dużo

Dużo siły
Tak poważnie to jw. plecy odstają, małe tricki też się rzucają w oczy, więc nad tym trzeba się skupić.
Bf i retencja też już spora. Z własnego doświadczenia wiem, że ciężko o dobry progres przy takim podlaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Dzieki panowie, wlasnie takie opinie sa zawsze bardzo cenne
Ogolnie też zauważyłem, że progres jest już co raz mniejszy jeśli chodzi o sylwetkę. Teraz za wiele z bfem nie zrobię, bo podczas roztrenowania ustaliliśmy z Przemkiem, że najważniejsze by nie popalić mięcha, a po moim powrocie z UK ruszymy z redukcją.

A co do tricepsów to wlasnie jesteś drugą osobą, która na nie zwróciła uwagę, wychodzi na to, że praktycznie nad całym tyłem trzeba sie skupić - dwójki, plecy i te tricepsy.


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-07-08 12:56:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pozycji tyłem większość osób ma przerośnięte barki. Jak sobie popatrzysz to zawodnicy z USA czy inni na wyższym poziomie mają tricki/bicki na równi z barkami lub większe i dopiero wtedy jest efekt wow Pod warunkiem, że plecy są równie dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
No u mnie jest jeszcze w choooy do poprawy, ale widzę, że na przestrzeni roku dołożyłem mięcha na pewno planuje teraz na najbliższe 10-12tyg wprowadzić roztrenowanie byle nie popalić mięcha, a po powrocie przeprowadzić redukcje, trochę sie tylko boję, że wrażliwość będzie słaba i na redukcji sie będę bardziej męczył przez to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Aż 10-12tyg?
Dzięki raz jeszcze za cynk o butach, zamówione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
bo wyjezdza do pracy ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Tak, wyjeżdżam do końca września na budowę do Londynu, więc chce chociaż w tym okresie odpocząć lekko od ciężkich treningów, polecieć na mostku itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium