SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erwinoos - mind is everything - przygotowania do sezonu 2022/2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 501985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja dzisiaj cały dzień dosłownie szcze dupą.. co zjem to od razu ląduje w kiblu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Masakra współczuję :/ ale chyba dzisiaj już lepiej co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
może i jest minimalnie lepiej, ale dalej bez szału, te 6-8 razy ganiam dalej do kibla i zupełnie nic nie pomaga, podejrzewam, ze jest to jakieś zatrucie bakteryjne, gdzie mógłby się sprawdzić nifuroksazyd.. ale tutaj go niestety nie dostanę

wczoraj zrobiłem trening pull, nie czuje się jakoś mocno osłabiony, ale sam trening najwyższych lotów tez nie był, pierwsze kilka cw jeszcze ok, ale później dało się odczuc, ze organizm nie jest jednak w pełni sił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Czyli nie tylko mnie to złapało, witaj w klubie. Musimy szybko wracac do zdrowia kolego =D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174902
zrób post 24h
i tak NIC nie przyswajasz, tylko podrażniasz śluzówkę.
dorzuć smecte kilka razy dziennie
Nifuroksazyd to największe g.owno.




Zmieniony przez - kwachor w dniu 2019-08-11 10:08:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
jedyne co tu mogę kupić to leki typu stoperan i nic więcej
jeżeli to zatrucie bakteryjne to taki post może w jakikolwiek sposób pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174902
stoperan = zatrzymanie ruchu jelit = zatrzyamnie pozbywania sie bakterii/samooczyszczania = przedłużony problem

tu chyba coś wspominał op tym mountaindog1

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
tyle, ze w moim przypadku ten stoperan raczej nie zatrzymuje ruchu jelit skoro dalej ciagle latam do wc

kompletnie już nie mam pomysłu co mogłoby pomoc, ale jak do jutra problem dalej się utrzyma to chyba faktycznie zrobię off od jedzenia 24h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kwachor
Nifuroksazyd to największe g.owno.


Mógłbyś to rozwinąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174902
Zatrzymuje, w tym wypadku spowalnia.
W ulotce masz użyte słowo "hamuje", co trzeba rozumieć tak samo jak hamowanie z 200km/h do 150km/h - ale w tym wypadku nie na tle oszcżedzanai wody i elektrolitów, ale na hamowanie bezpośrednio perystatltyki jelit - dobry lek, jak za 30min masz egzamin i założyłeś biały garnitur

Z opini znajomych lekarzy: wiekszosc biegunek to obecnie wirusowe podloze, a nifuroksazyd na ta chwile jest zalecany tylko w przypadku biegunki podroznych (typu, jedziesz do egiptu i masz biegunke na start)
Leczenie objawowe, post, nawodnienie, to podstawa.
Zalecany jest lek: hidrasec, który ma bezpośredni wpływ na oszczędzanie wody i elektrolitów, = zmniejszenie masy stolca bez osłabienia


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2019-08-11 14:31:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kategorii

Następny temat

Filip - Dziennik Treningowy

WHEY premium