SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363340

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buchu - nawet blizej niz Ci sie wydaje, bo z tego samego miasta :) studiuje i pracuje w rzeszowie, w jarku bywam raz na tydzien/dwa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
oh sory ,ze nie zobaczylem 1m pierwszego posta i nie napisalem 45 ! I tak mnie bardziej smieszy TEN PLAN JEST SLABY BO PO 6 DNIACH NIE WIDAC KRATY !

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
Witam, czytałem te posty do 30strony a później mi się znudziło, Fajny trening Sog dostałeś:D, i wiem że przerwe może być maksymalna 1dzień, ale ja jestem na 18dniu i nie chce mi się od początku ćwiczyć:/, w 17dzień ćwiczyłem, ale chyba coś źle zrboiłem bo mnie brzuch nie bolał, w 18dzień ćwiczyłem, ale mi coś w kręgosłupie szczeliło, i miałem kontuzje, w 19dniu nie ćwiczyłem, bo nawet chodzić nie mogłem bez oparcia, a 20 dniu już mnie nie boli prawie nic nie boli, i co mam zrobić,ćwiczyć od początku, jak w pełni wszystko wyzdrowieje..?? Czy kontynuować??

P.S
Jakie konsekwencje było by gdybym po 4dniach ptrzerwy kontunuował??

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
chyba 4 dni to za duzo ``

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj mam 30 dzien i musze powiedziec ze trening jest naprawde bardzo dobry. efekt bylo widac juz po kilku dniach :)

btw. jezeli skoncze caly cykl tzn. 42 dni ... to co potem ... mozna dalej robic i zwiekszac co jakis czas liczbe powtorzen?? brachu co o tym sadzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 217
Skończyłem na 21 dniu trening, teraz robie tak iz zamierzam skończyc cały cykl w 21 dni czyli wykonuje A6W od poczatku i w jedynm dniu robie 2 dni rano i wieczorem czuje brzuch i mysle ze tez beda dobre efekty, po skończonym zamierzam robic inny trening brzucha wkrotce go Wam przedstawie. Pozdrawiam

Dzień bez treningu to dzień stracony!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12137
Witam.Dzisiaj moj pierwszy post i zarazem szosty dzien szostki weidera;).Cwiczenia przebiegaja pomyslnie:).Sa one dosc meczace podczas samego wykonywania-po skonczeniu seri czuje jakby mi ktos w przepone "lutna" i nie moge zlapac 1-szego oddechu.Dziwne natomiast jest to ze nie mam zakwasow.Czuje lekko brzuch ale to nic nadzwyczajnego.nie wiem cio moze byc powodem;( pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3279
kto ma tak ze czuje brzuch tylko po pierwszej serii czyli 6 cwiczeniach bez przerwy pozniej z minutka przerwy i nastepna seria i juz brzucha nie czuc :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 476
Hej, ja też tak mam, że po pierwszych sześciu seriach czuję ból - palenie, ale w kolejnych to juz ustępuje. A tak na marginesie, to po dzisiejszym treningu, który niebawem nastapi, zostanie mi jeszcze tylko jednocyfrowa liczba dni do końca treningu:) (czyli 9 :p)Ale potem święta, więc będzie cięzko:) Mięśnie mi się bardzo wzmocniły, urosły również, ale nie robię aerobów, więc tłuszczyku nie zeszło mi bardzo wiele, ale też znowu nie tak mało. Aha, w oklolicy w aptece jest taka fajna maszyna, która mierzy zawartośc tłuszczu w masie ciała i przelicza na kilogramy. Robię sobie to badanko co jakiś czas i mam zachowane kwitki od niego, wiec po całym A6W postaram sie je zeskanować i pokazać rzeczywiste efekty całege przedsięwzięcia:)

--== Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego zycia ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
Hej zrobiłem wczoraj 25 dzień i powiem szczerze że efekty są marne jak narazie, nie wiem moze trzeba zażywać specjalną dietę? ja jem normalnie tak jak przed ćwiczeniami.czy można uzyskac tą krate bez dodatkowych srodków odżywczych ?coprawda przy napieciu miesni pojawiają sie narazie 3 paski(delikatna kraat) ale nie ma tego gdy brzuch jest w spoczynku tzn nie napiety:(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium