SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366370

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2229
no dokladnie 1sze i 2gie cwiczenie jest jakies dziwne i kark nawala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6605
Beeshop

ad. 1
jezeli ukonczysz te 42 dni to nie bedzie widac zadnej roznicy czy ty miales te 2 dni przerwy na poczatku czy nie...miales ja poczatkowych dniach i nie wiele jeszcze straciles...jak sie na tych przerwach obejdzie to spoko, ale powiem ci ze zdecydowana wiekszosc czasu treningu jeszcze przed toba to pilnuj sie przed podobnymi kolejnymi przerwami bo to wibija z rytmu.

ja np pierwszy raz A6W robilem niecaly rok temu i po miesiacu wyskoczyla mi taka 2 dniowa przerwa, i pozniej juz braklo mi motywacji zeby wrocic do treningu.


ad. 2
jak chodzi o szyje, to nie jestes jedyna osoba. Wiele osob ma nie przyzwyczaja szyje do takich wyciagniec do przodu.

gdybys przeczytal caly ten temat
to bys zauwazyl ze przez caly czas ktos sie skarzy na szyje, ale nie przejmuj sie tym przyzwyczaisz sie i pozniej nie bedziesz jej juz czul.
to ze teraz cie boli przy tych 8 powtorzeniach to nie znaczy ze przy 20 bedzie cie bolala.

do wszystkiego mozna organizm przyzwyczaic

i jak dojdziesz juz do takiego etapu to nie bedziesz tego bolu odczuwal

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
co do przerwy to efektów ubocznych nie będzie, tylko nie zachowasz "ciągłości cwiczenia".
Odnośnie karku to wiele osób juz w tym temacie tak pisało, po prostu musisz się do tego przyzwyczaic, ewentualnie jakby nie ustawało to to tak z godzine przed cwiczeniem pocwicz sobie krążenia głowy , itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68
fajny trening sam go wymyśliłeś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 255
Witam Panowie:) Mam takie pytanko czy u kobiet możliwe jest żeby miały widoczne mięśnie, może nie tak jak faceci... ale żeby były mocno zarysowane? Bo ja osobiście widziałam tylko jedną panią z idealnym jak dla mnie brzuchem (Anna Głogowska) i marzy mi się taki... już kiedyś zaczynałam a6w niestety brak wytrwałości sprawił że skonczylo się w polowie... teraz jestem na 4 dniu ale nie zamiezram odpuścić. Tłuszczu dużo na brzuchu nie mam... a dodatkowo jeszcze do szóstki pływam. Myślicie że jeśli przez cały trening będę solidnie ćwiczyć+basen i przed wakacjami powtórzę go jeszcze raz to będę mogła pochwalić się zarysowanymi ładnie mięśniami? Aha, od marca zaczne znowu biegać to chyba jeszcze bardziej wspomorze to wszystko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68
ja chyba zaczne ćwiczyć tym planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 113
Czy można A6W stosować przy treningu na mase??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393
Psheniczka: Na pewno bedzie tak jak mowisz :) W sumie u kobiet jest jakos inaczej ale równiez miesnie sie uwidocznią :) A do tego bieganie i basen :) Bedzie cacy :) Pozdro

Trzy minuty, czyli zatem około 100 sekund" - Jacek Laskowski (Canal+).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 255
thx za odpowiedź:) No to w takim razie walczę dalej..:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
do psheniczki nie radzil bym ci z twoimi gabarytami robic tego treningu z tego co napislas jestes osoba szczupla i nie potrzebujesz reducji tkanki tluszczowej a6w powstala glownie z mysla o splaniu tluszczu odpusc sobie ten trening bo do niczego on ci nei bedzie potrzebny a tylko mozesz sobie spiepszyc zdrowie proponuje ci albo zwuczajny trening brzucha nastawiony na lekkie zwiekszenie masy lub treningi dla kobiet w dziale fitnes jest kilka propozycji cwiczen przygotowywanych specjlanie dla plci pieknej ewentualnie jak dasz rade to ABS II , i jeszcze jedno do wyszkich przeraza mnie otoczka kultu ktora wytworzyla sie wokol a6w wiele osob ktore nie powinny robic tego treningu wieze slepo w jego zbawcze dzialanie sam robilem ten trening ale bylem tylko i wylaczneie nastawiony na redukcje tkanki tluszczwoej a u wielu z was chce w ten sposob osiagnac nie wiadomo jaki super ekstra brzuch a nie tedy droga niestety i mam nadzieje ze ktos podzieli moje zdanie , pozdrawiam

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium