SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366608

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157


Witam wszystkich
Wchodzę na tą stronkę już od około trzech tygodni i muszę przyznać, że trening bardzo mnie wciągnął (sie wie, niedługo wakacje ) Pierwszy dzień robiłem chyba przez tydziń (najgorsze jest to trzecie ćwiczenie) Wczoraj zrobiłem 11 dzień, tj 270 brzuszków i myślałem, że chyba polegnę. Od 1 dnia zrobiłem już około 1890 brzuchów a dla tych, którzy nie liczyli powiem, że przez tych 6 tygodni wykonuje się 16308. Fajnie nie???
Widzę małą różnice, zdjęcia robię co 4 dni np. dziś. Jak zakończę trening, to pokażę (jeśli uznam, że jest co)
Pozdrawiam wszystkich pakerków zarówno początkujących jak i tych zaawansowanych
Wesołych Świąt
ps. zna ktoś jakieś fajne ćwiczonka na wyrobienie dolnych partii mięśni brzucha???

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 522
czy podczas a6w mozna brać HMB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
Podstawowe pytanie: co chesz przez to osiągnąć.. Ogólnie, można - tylko że moim prywatnym zdaniem użycie HMB w okresie krótszym niż 3 miesiące jest nieco dyskusyjne. Uważam nadaje się do wspomagania rozwoju muskulatury (masa/rzeźba) tyle że stosowane długofalowo - a A6W to raptem 1,5 miesiąca. Jeśli po niej planujesz jakieś inne treningi to to już ma większy sens, chociaż jak pisałem użyc je możesz.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 771
Od jutra zaczynam tylko jeszcze jedno pytanko. Czy w tym 5 cwiczeniu z tym rowerkiem robimy taki rowerek normalny jak sie robi w przedszkolu :)?? i co z rękoma?? Moze to juz gdzies tuta bylo ale nie chcialo mi sie szukac. Pliska o odpowiedz. Aha i w 6 robimy do dwóch nóg czy do jednej??

Zmieniony przez - esik w dniu 2005-03-27 20:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 440
Ja 5 robię identycznie jak 3 z tymże szybko bez wstrzymania na te 2-3 sek. W 6 robisz dla obu nóg.

"Nothing's forgotten... nothing's ever forgotten"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 771
Dzienx. No to bede sie pocił przez 6 tygodni :D sog dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
wlasnie nie ja tez tak robilem mniej wiecej do polowy treningu i sie skapnelem ze to ma byc inaczej, zaczelem robic to inaczej i o wiele mocniej czuc miesnie brzucha. przy rowerq rece splecione za glowa i tulow uniesiony tak nie wiem z 30 stopni a nogami pedalujesz i lokciami prawy do lewego kolana i na odwrot.
4 day.

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
mam pytanie. czy w tych wszystkich ćwiczeniach trzeba unosić klatkę piersiową i robić brzuszki prawie na samych pośladkach (bo wtedy bardzo bolą mięsnie), czy wtstarczy tylko napinać mięśnie unosząc głowę i trochę górę pleców? bo dziś zrobiłem 12 dzień i za bardzo nie czuję,żeby mnie coś bolało. chyba coś źle robię :-/

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
i jeszcze jedno, jak nie starczy mi sił, żeby prawidłowo wykonać jakiś dzień, to mam go wałkować tak długo aż mi się uda?

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 771
ej czy wy tez macie problemy z cwiczeniem gdzie trzeba lokciami objac dwa kolana i 3 sekundy trzymac?? nie pamietam numeru. Ja wtedy prawie fikołka do tyłu robię
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium