SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359817

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
Dobrze to obliczyles, tylko jeszcze tam nie ma wogole przerw i to jest zastanawiajace. To jak mam kur*** utrzymac 25 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1236
Jestem na drugim dniu - po drugiem treningu - i dochodze do wniosku ze idzie sie zej***c. Jak za poltora miecha nie bede mial kraty to reklamacje zglosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
no to i ja się pochwalę dzisiaj robię dzień 11 niestety musiałem zrezygnoać z jednego ćwiczeia tego z unoszeniem nóg do góry bo cię mi sie przestawiło już po 3 dniu :/ i ledwo sie wyprostowałem :/------> ale ogólnie jestem zadowolony brzuch się wzmocnił a co do spalania tłuszczu no to sam trening chyba nie wystarczy--------> co innego trening + dieta= super taarka na brzuchu

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ja też spróbuję.lekką kratkę już mam,ale chcę mocniej zarysować:)
zaczynam od jutra,tylko powiedzcie czy lepiej ćwiczyć rano czy wieczorem? normalny trening mam ok.11.30 3 razy w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
Od poniedziałku też zaczynam robić ten plan. Jak będe robił ten plan to rozumiem że nie mam już robić brzucha na siłowni ani żadnych innych ćwiczeń, tylko skupić się na szóstce Weidera??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
osobiście polecam wieczorem po ostanim posiłku przynajmniej ja tak robię i nie narzekam ale jak znam innych to kazdy ma swoją metodę najlepiej będdzie jak sama wyczujesz kiedy Twoje mięsnie będą najlepiej pracowały :D

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
ja ćwicżę trzy razy w tygodniu wszytkie inne partie i do tego codziennie brzuch--------> nie zaleca się chyba nawet robienie brzucha na siłowni a potem 6 weidera------> ale niech się jeszce ktoś wypowei

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
user 1985 po ostatnim posilku?? czyli ile przed pojsciem spac?? to ty chcesz spalic chyba swoje miesnie a nie wyrzezbic, Laura od razu jak przyjdziesz z silowni robisz trening brzucha i idziesz cos zjesc proste i logiczne

p.s. buchu w koncu mam abona, wiec sg dla ciebie ajAk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
no to się poddaję najnormalniej nie wiem już jak ćwiczyć według tego treningu 6 weidera
spotykałem sie już z takimi opiniami
----------> jeszkolacje potem czekasz 1,5 godziny i dopiero wtedy tening brzucha jeżłei będziesz ćwiczył przed posiłkiem i dopiero potem kolacja to w nocy cały ten tłuszcz się znowu odłozy i będzie tak jak byś nie cwiczyl
----------> najlepiej ten trening stosować jakieś 30 minut przed posiłkiem bo lepiej wchodzi
----------> trening wychodz najlpeiej zaraz po 30 minutowym bieganiu w tym co 30 sekundowe sprinty
------> no i teraz kolejna porcja nowych innych planów co do czasu treningów

kto mi powie które z tych przytpczpnych wypowiedzi są faktami a które tylko mitami bo jak kolwiek by nie było dalej nie wiem jak to ćwiczyć :/

Przytoczone fragmenty są cytoawnymi wypowiedziami uczestników tego forum nie podam nicków żęby nie było ze sie nabijam z czyjejś filozofi ćwiczenia

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robson,to może na siłowni po prostu? a w te dni co nie mam treningów? widze ze są rozne metody...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Wiecej