SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359830

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
Zrobiłem dziś 38 dzień. Przeszedłem już ostatnia progresje. Robie po 24 powtórzenia, co daje razem ok. 650 brzuszków. Calość nie przekroczyła 29 minut, a robię bardzo dokładnie zawsze 3 sek spiecia. Do końca już tylko 3 dni, potem chwilowa przerwa i lece ABS 2. Brzuch na tyle sie wzmocnił, ze wykonuje juz wznosy na prostych nogach. A6W jest naprawde super i szczerze wszystkim polecam.
pozdro
ps. Jak długo potraficie robić poziomkę?

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 567
jezeli liczba skurczow jest taka sama to jak jest mozliwe ze przegrzeje miesnie?? przeciez jezeli robie dluzej taka sama liczbe skurczow to moim zdaniem nie powinienem przegrzac miesni tylko mniej je wzmocnic bo mam tak jakby wiecej odpoczynku a ja nie zatrzymuje maksymalnego napiecia na wiecej niz 2-3 sek.

Jak juz skonczysz to przychodz na forum czasem i odpowiadaj na pytania bo widze ze sie na tym znasz. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1640
ja dzisiaj tzn wczoraj mialem robic 15 dzien ale tak mi sie nie chcialo ze hej :P kratka juz niby jakas jest ale te cwiczenia mnie tak nudza ze szkoda gadac
maro_sz_17:
a co to jest poziomka?

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
Hehe. Nie ma za co. I wielkie dzieki za slowa uznania.
Co do tego przegrzania, to na wielu artykulach mowiacych o cwiczeniu miesni brzucha, bylo napisane, by nie przekraczac tych 25 minut. Moze to ponoc doprowadzic do przetrenowania. Ja przyznaje, ze na poczatku mialem OGROMNE problemy z wykonywaniem tych brzuszkow (najgorzej jednak jakos od 20 do 30 dnia). Obliczalem sobie na kalkulatorze w jakim czasie powinienem wykonywac dany dzien i staralem sie jakos zmiescic sie w limicie, ktory sobie wyznaczylem. I tak np. wg mojego liczenia ostatni dzien powinien zajac ok 28 min. Szybciej za wszelka cene nie chce robic, by nie stracic na jakosci wykonywanych cwiczen.
Co do trudnosci z samym wykonywaniem cwiczen teraz robie je bezproblemowo i kombinuje co tu jeszcze zmienic, zeby ciezej bylo wykonywac cale a6w. Osobiscie wydaje mi sie, ze powinienes sprobowac zwiekszyc tempo, bo jak juz pisalem w wielu zrodlach czytalem, by jednak nie przekraczac tego okreslonego czasu.
pozdro

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
Poziomka to cwiczenie, ktore moze Ci w pewien sposob pokazac, jak dobrze masz wytrenowane miesnie brzucha. A wykonujesz nastemujaco:
Siedzisz w siadzie płaskim i probujesz utrzymac ciezar swojego ciala na samch rekach. Masz przy tym wyprostwane nogi, ktore unosisz nad ziemia rownolegle do podlogi (albo jak dasz rade to troche wyzej) i sprawdzasz jak dlugo wytrzymasz bez dotykania nimi do podlogi w takiej pozycji. Moj rekord to jedyne 15 sek, ale przyznam, ze nie jest latwo wykonac to cwiczenie.
Zycze powodzenia

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3499
jest sens to robic na stracenie brzucha, czy najpierw stracic (biegi) i dopiero sie za to wziac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1049
jestem już na 31 dniu!! jezu jak ja to zrobiłem??? 30 dzień zrobiłem w niecałe 18 min!! robie zawsze rano i tłuszczyk się pali i mięśnie brzucha wydaja się tak jak bym miał mięsień piwny coprawda kaloryfera nie ma ale gura brzucha bardzo się rozbudowała!!! jeszcze 11 dni!! co polecacie na kolejne zmagania z brzuszkiem??

TECHNIKA I DIETA DOPROWADZI CIĘ DO SUKCESU!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1049
a co do węglowodanów to zapraszam na odżywianie a nie na trening!!! tam dowiesz sie o węglu wszystkiego!!

Zmieniony przez - ANDYPAKO w dniu 2005-04-26 14:16:27

TECHNIKA I DIETA DOPROWADZI CIĘ DO SUKCESU!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
Mnie czeka dzis 39 dzien a po a6w wskocze na trenażera na 30 minut. Po A6W biore sie za ABS 2. A6W byl na odtluszczenie i wzmocnienie, a ABS 2 jest na rozbudowanie.
ANDYPAKO:
http://www.witnet.gda.pl/~lukas/abs.pdf - tu masz link do ABS 2 jesli nie znasz tego zestawu. Po przejrzeniu stwierdzam, ze jest niezly i warto sie za niego zabrac.
pozdro

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3499
to jak robic A6W z miesniem piwnym czy pozbyc sie i dopiero zaczac a6w?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Wiecej