SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363073

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12137
Dzisiaj 7 dzien.Miesnie delikatnie uwidaczniaja sie w gornej ich czesci i glownie te miesnie czuje podczas cwiczen. Czy to znaczy ze dolne nie prcuja efektywnie i nie rosna?

Zmieniony przez - Slimbarti w dniu 2005-03-24 11:08:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 695


sorki ale nie mam zdjęcia z przed treningu... ale było duuużo sadła i zero miesni wiec efekt widac! dzieki wielkie za trening (hardcorowy był). polecam wszystkim.

Music

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1029
No arkadiaa widze że elegancki brzuszek sie zrobił SZAKUNEC Pewno dodałeś do tego jakąś dietke i aeroby bo same A6W to ci chyba sadła nie spaliło ?? A suple jakieś miałeś ??

Life is a bitch and all deppends on how you treat her...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 695
no biegałem, a diety raczej brak :D (ale juz nad tym pracuje). dibencozide magnum jeśli chodzi o suplementy :) TO dopiero początek - juz mam plan treningowy na przyszłość - ze swoim ciałem mozna zrobic wszystko, wystarczy tylko chciec co nie? :)

Zmieniony przez - arkadiaa w dniu 2005-03-24 16:50:26

Music

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1029
arkadiaa no mozna mozna... taka rzeźba bez diety ??!!?? aż dziwne ja też biegam i pomykam na rowerku (rano na czczo) od niedawna, a dietke to sie staram trzymac ale nie zawsze wychodzi Jak narazie zrezygnowałem z słodyczy ( z bólem ale musiałem ) i zwiększyłem ilość białka. Co planujesz takiego na przyszłość jeśli mozna wiedzieć??

P.S. 14 dzień zaliczony

Life is a bitch and all deppends on how you treat her...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 695
hehe tajemnica :P ogólnie freestyle totalny czyli brzyszki az do bólu - mam juz swój komplet ćwiczen ( 2 są z "szóstki" + na skosne i dół ). pozdro i wy3maj do konca.

Music

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1029
No mam nadzieje że wytrzymam bo na wakacje to nie powiem bo tarka sie przyda tym bardziej że mam zamiar troche sie powozić na morzem i nie tylko

Pozdro

Life is a bitch and all deppends on how you treat her...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
Arkadia takie pyatnko czy jets mozliwe rzeczywisce bez diety jedząc normanle to co zasze osiągnć to co Ty?bo tak jak pisałęm u mnie wyniki marne , na zrobienei 26 dnia potrzebowałem 28 minut, nie weim sam licze na to że efekty pojawią sie po zakonczeniu, no bo niby krata jest ale tylko przy napietm brzuchu a tak to nie ma nic:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 695
no pisałem ze diety nie miałem no i tak było.. ale staram sie odzywiac zdrowo i zgodnie z ogólnymi zasadami i ilościowo i jakościowo... a cwiczenia starałem sie wykonywac dokładnie. hmmmm... moze organizm inaczej reaguje i tyle ? nie wiem .

Music

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43430
klibeuz postaraj sie troche ograniczyc w jedzeniu to znaczy abys odstawil slodycze zupelnie i na kolacje zamiast chlaba sprobuj wszamac ser bialy lub jakiegos tunczyka postaraj sie ogolnie jesc mniej wegli np nie pij sokow tylko wode dodaj aeroby i staraj sie jesc przynajmniej 5 razy dziennie a efekty powinny byc

...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium