SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366663

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 523
A ja Weidera zrobiłem i... mam zamiar robić raz jeszcze!
Z brzucha mi dużo spadło, a jedyną dietą (jeśli można to tak nazwać) jest zmiana kilku nawyków żywieniowych:
Z białego na ciemny chleb,
Bez słodyczy,
Z ziemniaków na ryż.
Aaaa i jeszcze jem co 3 godziny w dzień (7, 10, 13, 16, 19)

nowohucianin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51
CZeśc jestem tu nowy dzisja zacząłęm "szóstke" nie wiem czy dobrze wykonuje ćwiczenia bo nie mam aż tak duzych zakwasó choć może to byc spowodowane tym że codziennie robiełm brzuszki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28
Witam wszystkich! Dopiero niedawno dostałem linka na to forum, a od wczoraj dopiero ćwicze... mięśnie juz czuje ale tylko w górnej części brzucha. To normalne ze dolnych nie czuć ?

Zbyt mało jest ludzi wierzących w ten Kraj !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
tak

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
miba:
To jest nas więcej. Właśnie wczoraj rozpocząłem 2 serie A6W, poprzednią udało mi się ukończyć jakiś czas temu. Równocześnie ćwicze na siłowni, w tym TAKŻE brzuch, tyle że siłownia rano, A6W wieczorem. A6W w moim wypadku okazała się za lekka, dopiero siłka dała mi kopa, a teraz postanowiłem połączyć jedno z drugim

Amaimon, spawczyk:
NIE - to NIE jest normalne. PRZYNAJMNIEJ w 6tym ćwiczeniu, przy prawidłowym wykonaniu powinna być wyraźnie odczuwalna praca dolnych partii mięśni brzucha. W cześci pozostałych też, choć nie w tym stopniu co w ostatnim.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
:o nie wiedzialem, ale wiem, ze Ty sie na tym lepiej znasz i wiem ze masz racje :P

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Jestem w trakcie treningu. Na razie oceniambardzo pozytywnie, widze efekty. Mysle, ze siła tkwi głownie w systematycznosci stosowania tego planu, dlatego kladziony jest na nią taki nacisk. Inen cwiczenia, stosowane równie systematycznie i codziennie tez pewnie przyniosłyby poządany efekt.
Sogi juz przyznałem, po zakonczeniu całegoi cyklu napisze o wynikach

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606


Cześć mam pytanie odnosnie 6 ćwiczenia / nogi mają być uniesione do góry /czyli mają twożyć kąt 90stopni/czy miejszy kąt ??? proszę o odpowiedz/ dzięki zgóry i pozdrawiam!!!

---Per aspera ad astra---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
wczoraj mialem 10 dzien A6W, nie zrobilem wczoraj bo mi sie wyjatkowo nie chcialo :P mam robic od tego 10 dnia czy juz 11?

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28


tak mniej wiecej wygląda u mnie wykonanie 6 ćwiczenia... zaczynam i wracam od poziomu... popranie wykonywane to jest ?
Jeszcze interesuje mnie 5 ćw. ma być tak jak w 3ćw. tylko bez wstrzymania i czy podnosić obie łpoatki czy tylko lewą do lewej prawa do prawej (półskłon) ?

Zbyt mało jest ludzi wierzących w ten Kraj !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium