SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363205

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
owszem, spala tłuszczyk ale wazna jest takze dietka i aeroby, jesli chcesz skutecznie walczyc z tłuszczem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 66
no ja wiem, ze jest wazna dietka i aeroby, ale chcialabym, zeby spalil mi sie tluszcz tylko na brzuchu, a dieta i aeroby sprawia, ze schudne calym cialem, dzieki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
a jak beda wygladaly efekty jesli sie ma przy tym troche tluszczyku na brzuszku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2408
przeczytaj parę postów leniu to napewno znajdziesz odpowiedź. Skąd ktoś może wiedzieć jaki bedziesz miał brzuch po ćwiczeniach. Z tego co wiem jasnowidzów tu nie ma. Jak bedziesz regularnie i dobrze ćwiczył to efekty wcześniej czy później zauważysz i ci to gwarantuje. Ja robię 9 dzień i niewielkie efekty widzę, ale na te większe jeszcze trzeba czasu:] pozzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 199
ewentualnie cofnij sie strone i przejdz do topicu z fotami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 356
nie rozumie tych ludzi wszystko maja napisane na pierwszych stronach ja sie nikogo nie pytałem jak co mam robic a pozatym jestem na 32 dniu i idzie lepiej niz na mniejszych powturzeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
doszlem do 22 powtorzen i nie mozliwoscia jest aby zmiescic sie w czasie 25 minut, zreszta wystarczy podliczyc sobie te 2-3 sekundy na spiecie miesni i doliczyc okolo jedna sekunde na zmiene nogi lub powtorzenie. a do tego polecam jeszcze rozciaganie miesni brzucha po lub tez w miedzy czasie cwiczen poniewaz cwiczenia te dzielaja na trwaly skurcz miesni przez co miesnie sie twale kurcza i tak tez sie rozrastaja. ja juz robie ponownie szostke i daje lepsze efekty z rozciaganiem;). Ale dobre cwiczenia, sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 356
no jak wiesz ze sie nie zmieścisz to musisz skracac czas napiecia i dodac powera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1499
A tak wogole todlaczego nie mozna przekraczac tych 25 minut? Co sie dzieje z organizmem kiedy przekraczamy ten czas? Potrafi ktos to wytlumaczyc :/

masa masa masa masa masa masa
masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz no może jak przekroczysz 30 sek czy 1 minute to nic sie nie stanie ale jak ponad 2 minuty to może wtedy coś z mięśniami sie dzieje


przed chwilką skończyłem 8 dzień
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium