SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363132

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 249
oki nareszcie uzyskalem odpowiedz to moze teraz jakis ekspert mi napisze lub poda linka gdzie bedzie napisane o jakiej porze cwiczyc zeby spalic a o jakiej zeby budowac

Wiecej potu na treningu mniej krwi na ulicy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
<quote>1 ćwiczenie. W leżeniu na plecach, ręce wyprostowane wzdłuż tułowia, unosimy klatkę piersiową zginając kręgosłup do przodu w części piersiowej (część lędźwiową pozostaje prosta na podłożu) jednocześnie unosimy jedną nogę w górę zginając część udową w biodrze do konta 90o i kolano również zginamy do kąta 90o. W pozycji uniesionej klatki i nogi przytrzymujemy lekko obiema rękami kolano dłońmi i obu stron. Jest to pozycja maksymalnego napięcia, którą utrzymujemy, przez 2-3 sek. Następnie wykonujemy szybkie przejście do leżenia początkowego i powtarzamy ćwiczenie do drugiej nogi, co daje nam pełne jedno powtórzenie.</quote>
skoro w 1 dniu jest 6 powtorzen to tak: 3 powtorzenia do prawego kolana i 3 do lewego? czy nie ma znaczenia?
<quote>5.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do trzeciego tą tylko różnicą, że nie występuje tutaj zatrzymanie w momencie maksymalnego napięcia mięśni, lecz cały sens polega na tym żeby wszystkie skrętoskłony wykonać w jak najszybszym czasie (tzw. rowerek).</quote>
jakie skrętoskłony?ocb? przeciez w 3 cwiczeniu robimy do jednej z nóg, czy to jest skrętoskłon??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
Xim:
Qrde.. TO BYŁO. Powinienem cię odesłać do którejś z strony wstecz, albo kazać przeczytać ostatnie paredziesiąt stron. Ale streszczając sprawe do minimum (nie będe podawał uzasadnienia - jak chcesz to sobie poszukasz)

1) rano, pod warunkiem ćwiczenia na czczo, spalanie tłuszczu,
2) w innej porze, po posiłkach, budowa, bez redukcji tłuszczu.

Neko:
STRONE TEMU o tym pisałem: tam gdzie masz ćwiczenia rozpisane na udział nóg "osobno" robi się je NAPRZEMIENNIE, zaś liczba powtórzeń podana jest "na noge" - czyli jeśli podane masz 6 powtórzeń, to robisz 6 dla lewej i 6 dla prawej.

Ludzie do cholery czytajcie ten wątek zanim napiszecie coś nowego przeczytanie pierwszych 25 i np. ostatnich 30-40 stron udzielna odpowiedzi na miażdząca większość padających tu pytań.

Zmieniony przez - AbrahaM3K w dniu 2005-05-15 21:08:41

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeprzaszam, ze zapytalem, ale nie chcialo mi sie czytac pareset stron z topicu :( Zrobiłem dzisiaj 1 dzien a wczesniej zrobilem pierwszy dzien z Flexa : https://www.sfd.pl/temat93118/ i nie zbyt czuje bole, natomiast twardy brzuch jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 487
Siema nie wiem czy ten temat byl walkowany. Mam lordoze i nie wiem czy sa jakies przeciw wskazania do wykonywania a6w ? Dodam ze przy cwiczeniach 2 i 4 bola mnie plecy najszerszy grzbietu najbardziej !
Pozdrawiam

Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez Maluczkich...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
neok05:
dlatego pisałem o parunastu z początku i parudziesięciu z końca a nie całości A co do tego że nie czujesz bólu - to jest normalne. A6W jest pod tym wzgledem dziwne. Czujesz tradsze mięsnie, ich napięcie ale bólu, zakwasów PO ćwiczeniach w zasadzie nie ma.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1499
XIM powiem szczerze, ze wlasnie nie zawsze dam rade tak pociagnac z tym katem... ale jak mam jakas dobra mobilizacje, to da sie...Polecam to wszystkim!! :p

masa masa masa masa masa masa
masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
Trespas:
są przeciwskazania, 1) przepuklina; 2) niedawne operacje chirurgiczne powłók brzusznych; 3) problemy z kręgosłupem

1 i 2 w zasadzie wykluczają robienie "A6W", 3 ogranicza możliwości, w części wypadków można ćwiczyć, w części niestety wyklucza ćwiczenie "A6W"

Tak czy inaczej w sytuacji konieczna jest konsultacja z lekarzem specjalistą w wypadku trzecim oraz drugim - w drugim by dowiedzieć się czy po czasie jaki upłynał od zabiegu rana pooperacyjna w dostatecznym stopniu się zabliźniła by bezpieczny był spory wysiłek.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 543
wrocilem! heh ostatni trening skonczylem na 23 dniu, teraz zaczalem od nowa... aktualnie jestem na 5 dniu. Nie pochwalilem cie jeszcze chyba maro_sz_17 ale calkiem spoko wyniki, chcialbym takie :D Ogolnie do wszystkich niedowiarkow bo widzialem ze kilka sie przewinelo, w tym kolezanka;) A6W dziala na prawde dobrze, moze nie widac efektow odrazu ale czuc. Po 2 tyg mialem juz widoczne efekty, wszystko w sumie zalezy od budowy ciala i od tego czy jest sie chudym/grubym bo wiadomo ze przez tluszcz gorzej widac miesnie... ja sam mialem tluszczyk na brzuchu i nie wygladalo to najlepiej, teraz sie wyprostowal, widac gorne miesnie brzucha, pod palcem czuc ze juz sie podzielil na szosteczke;) Popracuje troche nad dolnymi partiami i bedzie ok. Ludzie robcie robcie bo warto:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
mam pytanko, czy jak wy robicie a6w to macie muze wlaczana ? jesli tak to jaka? i jak ktos moze to niech poda tytuly, z gory dzieki :D

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium