SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366316

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
chodzi ci o ekspander jest dobry i tani bo okolo 10 zl i mozesz sobie zmieniac jaka sile ile sprezyn (polecam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 235
Jestem na 12 dniu... Trening dobrze daje..
Na początku się opieprzałem i długie te treningi były ale od 9 dnia zaczęłem normalnie dawać i jak na razie - 12 dzień - 12 minut.
Dolne części czuć gdy w momencie przejścia do następnego powtórzenia zrobicie to szybko, bez położenia nóg na ziemi (wtedy odpoczywają).
Ja wczoraj doszedłem do takiego wniosku i to naprawde działa :]
Do 10 dnia nie chciało mi się za bardzo tego robić ale teraz... podoba mi się :D :D
Powodzenia ludzie... Mam zamiar to skończyć
Peace

"I won't deny it, I'm a straight ridah, You don't wanna f*** with me..."

ONLY ONE LOVE - ONLY ONE UNITED - Man United

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
dobre slowa i motywacja sog i tak powinno sie podchodzic do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3253
Mnie już powoli nudzi ta monotonia, coraz ciężej mi się wziąć za wykonanie tego wszystkiego i chyba nawet sobie dzisiaj odpuszcze, ale mam zamiar do końca dolecieć wkońcu nie po to męczyłem się już przez 14 dni

Im więcej opinii wysłuch**e,tym bardziej jestem przekonany, że muszę stworzyć własną.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 275
jeszcze mi powiedzcie jak liczycie powtorzenia w cwiczeniu 1 i 3 ??? czy jedno pelne powtorzenie jest jak podniesiesz jedna noge czy obydwie :>
I czy serie odnosza sie do jednego cwiczenia ktore robie 3 razy pod rzad czy robie 6cwiczen po kolei i to jest jedna seria ?: D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
6 cwiczen po kolei, to jest jedna seria :)

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,
Kiedyś ćwiczyłem tym programem i były za***iste efekty, chciałbym poćwiczyć znowu ale straciem wszystko co jest z tym związane. Czy mógł by ktoś, posiadający linki, umieścić ty tą tabelkę, i zestaw ćwiczeń z rysunkami lub zdjęciami. Najlepiej jeden link do pliku ZIP.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi i linki.
Adam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
Wlasnie wykonuje 34 dzień i musze powiedziec ze bardoz odbry jest ten program ale im blizej konca tym bardziej sie nie chce bo wiece jcwiczeń :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3253
Krzyzu_11 zobacz na pierwszą strone tego tematu


Benqu w ćwiczeniu 1 i 3 musisz zrobić po 6 powtórzeń do nogi, czyli np. prawa noga w góre, opuszczasz, lewa noga w góre,opuszczasz -1 powtórzenie.

Im więcej opinii wysłuch**e,tym bardziej jestem przekonany, że muszę stworzyć własną.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
mam pytanie, kiedy powinna sie cwiczyc, ja zazwyczaj zabieram sie cos kolo 22-23... wiem, ze to nie zbyt dobra pora ale jakos tak mi wychodzi. kozystajac z okazji chcial bym sie zapytac was o kotrej godzinie wogole powinno siecwiczyc nie tylko brzuch. ja mam problem z tym, gdyz przewaznie cwicze cos kolo 21-22. O kotrej powinienem cwiczyc brzuch i ogolnie "silke"? Jeszcze jedno pytanie jak z odrzywaniem czy na czczo powinnienem cwiczyc ? jak? powiedzcie mi:), Bardzo dziekuje z wyrozumialos z gory dzieki!
domyslam sie, ze odp na moje pytanie juz bylo tutaj ale zrozumicie mnie to jest ponad 5000 postwo, nie mam czasu na czytanie ich.

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium