SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3364875

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Możesz zacząc od kilku dni przed 18 dniem, albo odczekać 18 dni i zacząć od nowa A6W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1201
15 DZIEŃ i miałem za***isty kryzys :( :( :( Nie dałem rady dociągnąć treningu do końca :( Zabija mnie liczba powtórzeń. Dzień 16 odpoczynek i wczoraj było lepiej. Czas na dzień 18. Chyba dołoże jeden dzień do treningu żeby odrobić stracony dzień 16 :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 211
Dzis mam 15 dzien! Jyestem z siebie dumny. Wczoraj mialem kryzys, ale zrobiłem cały trening. Kolejny centymetr w pasie mi uciekł. Od początku treningu to juz 4cm. Pozdrawiam i motywuję all.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
Mam pytanie, czy można robić przerwe między seriami?

Mobilizacja to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 523
xodo88 : możne 20-30 sekund, ale lepiej nie rób tego, chyba że już w dalszej cześci, tak w -nastym dniu.

"nie siłą mięśni,wierz mi,myśle rozumem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1056
Moze to juz gdzies bylo ale przeczytlam tylko 26 stron...

Mozecie mi powiedziec czy w wykonuje sie te cwiczenia naczczo (albo po tereningu siłwoym siłowym) ?
czy obowiazuje jakis posiłek przed tereningowy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem przy cwiczeniu 1 i 3 (chociaz w innych tez oprocz szostego i rowerka) cos strzela mi chyba w kregoslupie nie boli mnie to ale jakby kręgi mi przeskakiwaly i to jest glosny gluchy odglos pojawia sie w momencie gdy opuszczam noge, wie ktos moze co to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
contriver niestety nie wiem, ja mam tak przy wyciskaniu na laweczce w barkach nie boli to ale drażni brb...
Przerwy miedzy cwiczeniami do 20sekund przerwy miedzy seriami ok 30 sekund..nie mozna katowac brzucha, nalezy zjesc cos conajmniej 1,3 h przed treningiem, a maja to byc ww zlozone i bialko w duzo mniejszej ilosci i tluszcze w najmniejszym stopniu dla uzyskania i zapewnienie energi dla organizmu i utrzymania ciepla organizmu....
Jakieś pytania jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 128
Też tak mam z tym przeskakiwaniem kości. Mam i w prawym barku w lewym nadgarstku i właśnie w dole pleców przy prostowaniu w pozycji leżącej czasem. Może weźcie sobie jakiś preparat na ochronę (odnowę?) stawów i chrząstki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1056
Dzieki Raskus
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium