SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363144

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ciekaw niby za co odbity

wogole mysle ze ten weider to mogl byc niezly psycholoh no bo ustalil ze nie moze byc 2 dni przerwy pod rząd bo bedzie trzeba od poczatku. i taki cwiczacy ktory ma 25 dni na przyklad i nie chce mu sie cwiczyc to i tak cwiczy dalej no bo wie ze jak se zrobi przerwe to bedzie musial harować tyle dni od początku. wg mnie moze rzeczywiscie nie mozna 2 dni przerwy bo tam mniej da ale jednak na pewno cos w tym jest z tego co wczesniej powiedzialem aby gostka ktory cwiczy zmotywowac do cwiczenia.

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1861
andy ciebie to niepowinno interesowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
Cięzki psychol, o taak ;) Dwie serie to dla mnie za dużo. Chyba będę musiał przez pewien czas zostać na tym poziomie, bo trzech po prostu nie zrobię.. eh :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3666
moj 1 dzien tego morderczego treningu :( trudny on jest :)ale zobczymy jak pojdzie dalej i jakie efekty :P

???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Wiesz Andy... chyba wiem, co masz na mysli... Dzis byl 25-ty dzien
I owszem, nie chce mi sie zaczynac od poczatku, ale z drugiej strony wstac ze 30 minut wczesniej, zwlec sie z lozka, jak jeszcze ciemno, na glebe i powiedzmy 3x144 skurcze brzucha. Oj ciezko, ale coz... Widac mi odwalilo, skoro sie jeszcze nie wycofalem

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 96
Ci którzy mówią, że idzie im spoko, albo w pierwszej serii boli, a póżniej nie, zwyczajnie robią źle.
Są dwie możliwości robienia źle.
1. Podnosimy głowe za nisko i/lub przyciągamy nogi do rąk zamiast ręce do nóg.
2. głęboko oddychamy w trakcie spinanie co rozluźnia brzuch... spinanie powinno nie robić na bezdechu, a najlepiej, ale to polecam tylko zaawansowanym, powinno się wypuszczać całe powietrze w trakcie powórzenia co spina brzuch jeszcze mocniej...

Pamiętajcie, że jak nie boli to to co robicie nie jest "a6w"

:::::::: The Legend ::::::::
:::::::: will never ::::::::
::::::::: die :::::::::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 835
Siemanko.Pewnie już śpicie ale powiem wam że dzisiaj miałem 14 dzień i nawet spoko poszło.Wizualnie narazie chyba niewiele sie zmieniło ale brzuch się troche wzmocnił.Za wcześnie chyba jeszcze na efekty.Zobaczymy po skończonym treningu.Pozdro all i piszcie coś żeby ten post nie umarł

Strach przed śmiercią jest gorszy niż ona sama.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ja tam wole trenowac tak podwieczor wtedy sie fajnie robi najlepiej 2 godziny po jedzeniu rano to ja bym zasnol a nie cwiczyl ja nie mam zbytnio problemow z 3 seriami.wiele osob pisalo ze po treningu ma caly czas napiete miesnie. a ja wlasnie jakos nie mam sily ich napiąć.

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 835
Ja właśnie wolę ćwiczyć rano przed posiłkiem.Wczoraj ćwiczyłem tak późno bo tak wyszło siły wyższe a co do ćwiczeń to ja też daję rade na relaksie.Ważne żeby czuć jak sie mięśnie napinają podczas ćwiczeń.Jeśli sie nie napinają albo sie zbytnio nie wysilamy to źle robimy i tyle.Po co filozofować

Strach przed śmiercią jest gorszy niż ona sama.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21691
Witam, zaczynam znowu trening...

Moje pytania :

1) Chce dodac do niego brzuszki, zastanawiam sie tylko, czy lepiej :
a) Robic wiecej serii przy mniejszej ilosci powtorzen (np 6 po 50)
b) Zrobic wieksza ilosc powotrzen np 3 po 100...

2) Atakowac brzuszki codziennie, czy np co drugi dzien (zakladajac, ze jestem w stanie zrobic codziennie) ?

3) Gdybym chcial robic o "tej samej porze" najpierw a6w, czy brzuszki ?

Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium