SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3362296

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 133
aaa i jeszcze jedno czy po "6" mozna robic jeszcze skos na maszynie i podciąganie nóg...tak na wzmocnienie skosu i dołu bo 6 najbardziej wyrabia chyba górne partie ?

Nic mi w zyciu nie wychodzi tak jak włosy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
zginasz sie tak, zeby uzyskac maksymalne napiecie przez 3 sec. Nie kazdy daje razde siegnac lokciami do kolan, przynjamniej na poczatku.
Co do partii, to u mnie sie gorne bardziej zarywowaly, niz dolne. A z ta maszyna, to nie przeginaj, bo o przetrenowanie nie trudno.
PS: 5 dzien, to pryszcz, obaczysz, jak bedzie dalej i pomysli, czy cos dodawac.

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Nie musze pewnie powtarzać tego, że powinno a nawet trzeba przeczytać "parę" stron A6W, żeby sie czegoś dowiedzieć???

Kolega: wg mnie możesz zrobic skos i podciąganie dóg, tylko rób obowiązkowo 1 przerwe na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
qrde no lipa....28 dzien a znow musialem przerwe zrobic w tym tygodniu:/[brak czasu juz druga], jest sens kontynuowac??bo wczoraj nie zrobilem wlasnie z braku czasu... czy jest sens dzis robic??:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
kosmal: jedziesz chłopie!!!! Ja też miałem, nooo tak z 3 poważne 2-3 dniowe przerwy, ale robie!!! Jestem w 29 dniu, dojade do końca na bank, czyli skończe ok 1 sierpnia. Wrzuce foty dla porównania na zakończenie .Chce zacząć 2 cykl, bo krata sie nie wyrobi, ale nie wiem ile przerwy zrobic i od ilu i jak zacząć 2 cykl, co o tym sądzicie chłopaki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
jest...zawsze jest.
28 dni to dużo, nie przerywaj, skończ ten, a do następnego się bardziej będziesz przykładał.
zdr i powodzenia

byłeś pierwszy Strange

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-07-16 17:40:01

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
ok dzieki chlopy za motywacje, zaraz jade robic trening:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72
Witam,

Jestem po 1 dniu w polowie cwiczen musialem zrobic 30 sek przerwy - bylo ciezko :( Czy tez ktos tak mial zeby 1 dzien byl ciezki az tak bardzo? Co proponujecie przed A6W zeby sie wzmocnic bo widac cienki jestem (178cm, 69kg - nie mam zbyt wielkiej nadwagi ani brzucha - brzuszki robilem raczej bez problemu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
no i kur.... musialem zrobic 2 dzien przerwy, i od razu mam pytanie, 2 dni temu oraz 3 dni temu mialem problemy z zoladkiem-bieguna, dzis wieczorem zaczal mnie napieprzac zesie malo nie pozygalem, czy to moze mmiec jakis zwiazek z treningami[ dodam ze mam 2 treningi dziennie w noge, kolazowka robie co jakis czas po 80km, i trening brzucha...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
kosmal: nie przeciążaj organizmu, kiedy uważasz że naprawde nie możesz to nie rób, trening ma Ci pomóc a nie zaszkodzić. Tym bardziej, gdy masz problemy z żołądkiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium