SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3365766

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
A można np. robić 2 treningi w jeden dzień. CHodzi o to aby normalne 2 dni zrobić w jeden dzień np. rano jeden, a drugi wieczorem.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3374
A czy przy tym 6 cwiczenu oprocz uniesionych nog pod katem ok 30 stopni to unosimy tez gorna czesc kregoslupa jak w poprzednich cwiczeniach bo nigdzie wczesniej nei jest to sprecyzowane??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360
jak nie było jak było na początku :) analogicznie do 2ćw tylko ze nogi proste! czyli podnosisz!!!!!

ja robie tak:

wstaje o 6:20 rower do 7:00 jem śniadanie i poźniej brzuszek :]

"Nadzieje umiera zawsze na Końcu"

www.instalatorstwo.neostrada.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
ja ćwiczę rano przed posiłkiem to znaczy się tak robię dopiero od trzech dni i chyba lepiej jest robić rano i potem po 30 minutkach śniadanko jak robiłem wieczorem to raz że się nie chciało a dwa że po jedzeniu człowieka tak wydyma że nie umie podnieść nóg ani rąk teraz są wakacje i takie ćwiczenia rano to bardzo dobre budzenie :D

ja nie będę zaczynał od początku bo to rzeczywiście było by głupie jadę dalej z tym koksem najbardzije chyba wisi mi ten piwny mięsień ale może yo być wynikiem tego żę nie robię 5 i 6 ćwiczenia ------> ćwiczenia 6 mogę wykonać tylko jedną serię 2 i 3 jest niemożliwa do zrobienia nie wiem czy to wina krzywego kręgosłupa czy jaki grzyb ćwiczenie 5 jakoś idzie powoli bo powoli ale idzie najgorzje z tym 6 nie wiem czy można je jakoś zastąpić ??

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze względu na to, że są wakacje nie zawsze mam tą samą porę dnia na trening (to bardzo źle :> ? ), ale wydaje mi się (jeśli chodzi o posiłki), to że najlepiej jak przypadnie on (trening brzusia) przed obiadem,a nie po nim (względy głównie motywacyjne :] ). Aha...oprócz tej 'szóstki Weidera' normalny trening innych partii mięśni też robicie ? ...bo ja robię i nigdy brzusia nie robię przed tym treningiem, zawsze po nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
No jasne ze robimy... Ja mam teraz wakacje i mam diuzo czasu... Brzuch srednio wychodzi mi o godzinie 12 bo wstaje o 10-11. Zjem cos troche na necie posiedze i robie brzyuch. Trening normalny innych partii mam miedz 16-19. Jestem po 20 dniach tego treningu i zadowolony...

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360
user 1985 - ten trening jest tak skonstruowany iż nie mozna zastępywać go innym...nie bedzie to 6 waidera (czy jakoś tak :P)
HM, a 3 ćw. robisz? jak tak to nie widze problemu z 5 bo przecież jest to samo tylko bez przerwy :/ no a co do 6 to moze porostu za wyskoko nogi podnosisz (w pionie?) albo za słąby brzuch :P

"Nadzieje umiera zawsze na Końcu"

www.instalatorstwo.neostrada.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 974
Hmm..no ja najpierw staram się brzuch zostawić na sam koniec, żeby wcześniej (mniej zmęczony) lepiej mnie chronił przed nadwrężeniem ( po prostu bólem :> ) kręgosłupa...
P.s. Jak u Was wyglądają przerwy między seriami (wiem ktoś tam pisał, że nie robi w ogóle) ?? a reszta ? ja robię, ale nigdy nie więcej niż jakieś 30 sek. ..w tym czasie rozciągnę się...lub zobaczę czy nic za oknem się nie zmieniło (wdech powietrza prosto z nieba :] ) i dalej jazda...chociaż zdarzy się że nie wstanę i prawie że bez pauzy...odp..

Samo się nie zrobi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 974
A właśnie widzę, że pojawiło siękilka wersji 6tego ćwiczenia...skoro to jest analogicznie do 2giego, to nogi wyprostowane w kolanach (oczywiście malutkie ugięcie to nie grzech) i 90' do podłoża...ja robię tak, że dotykam dłońmi do kolan, i uginam łokcie (czyt. górna część tułowia podnosi się) ...a żeby było ciekawiej to przy ostatnim powtórzeniu dotykam głową kolan...

Samo się nie zrobi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 360
No i widzisz :) 6 źle robisz :) bo to jak wyzej (jakieś 6wiadomosci) nogi proste ok 30stopni nad ziemią! a nie jakieś wygibasy! :/ dlatego nie mogleś dotrwać :)

a co do przerw to ja mam 30sek....ale po całym cyklu 6ćwiczeń ktore robie jedno po drugim...bo przecież to nie jest takie ciężkie

"Nadzieje umiera zawsze na Końcu"

www.instalatorstwo.neostrada.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium