SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363331

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 701
Taa, zgadzam się że monotonia zaczyna się dawać we znaki po około dwóch tygodniach. Zwłaszcza jeśli się nie widzi odpowiednich rezulatatów. W moim przypadku widziałem znaczną poprawę tego co miałem i dodawało to siły do kolejnej katorgi na podłodze
A jeśli się chce widzieć rezultaty i ma się warstwę tłuszczu to niestety trzeba jeszcze dołożyć aeroby żeby "spalić tego tłuściocha" - sama A6W nie da rady wypalić sadła żeby uwidocznić miąchy Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wuder dzięki za odpowiedź. Tak myślałem że bez diety i aerobów nic nie zdziałam. Może byś polecił dietkę jakąś byłem kiedyś na CKD ale efekty nie były rewelacyjne dlatego jestem troszkę uprzedzony do diet. A błędów chyba nie maiłem bo dawałem ją do sprawdzenia na forum i wszych ok było. A jako aeroby to gra w kosza i Taekwondo kiepiskie by były co?? Chociarz na treningach to się leje ostro ze mnie!!! A dodatkowy trening nie zaszkodzi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
hmm jeżeli na TKD nei robisz brzuszków to nei przeszkadza w A6W , koszykówka to nei aeroby , bieganie to aeroby jak nei wiesz czemu to wytłumacze ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
dzisiaj 39 dzien. qqqrde jak mi sie nie chce isc robic ....

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
a widac juz brzucio niezle ?

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie juz sie powtarzam ale na prawde SOG dla Ciebie, juz samo czytanie mnie zaciekawilo...i moja dziewczyne tez!! (teoretycznie powinienes dostac 2 sogi ale nie mamy 2 kont
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
nie mozesz dawac sogów musisz miec abona ;]

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 835
A właśnie buchu :-] Sog dla Ciebie 5-) Oczywiście wirtualny bo nie mam abona Ale na prawde trening jest dobry noi dzięki niemu troche mi sie brzusio poprawił.Dzięki Buchu! :*

Strach przed śmiercią jest gorszy niż ona sama.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
właśnie zaczynam zaraz pierwszy dzień Z A6W i mam tylko 1 male pytanie: Czy w ostatnim(6)ćwiczeniu przytrzymywać napięte mięśnie na 2-3 s, czy tak jak w ćw 5 tego nie robić??? Ale oczywiście sog for you!!!

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 701
Wołek, piąte jest tu wyjątkowe, tylko na nim robi się szybkie przejścia. A w szóstym ćwiczeniu przytrzymuje się napięcie mięśni jak w innych.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium